CoinTR’nin Yeni Üyelere Özel Fırsatı!

CoinTR’nin Yeni Üyelere Özel Fırsatı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: CoinTR’nin Yeni Üyelere Özel Fırsatı!

Kripto para dünyasına yeni bir soluk getiren CoinTR borsası, yeni kullanıcılarına özel bir “Hoş Geldin” aktifliği başlatıyor. Bu aktiflik, 9 Ağustos 2023 Çarşamba saat 03.00’te (TSİ) başlayacak ve bitiş saati daha sonra duyurulacak.

9 Ağustos 2023 11.00’den (TSİ) sonra kaydolan tüm yeni kullanıcılar bu aktifliğe katılabileceği bu özel bonus aktifliği sayesinde CoinTR topluluğu büyüyerek kripto para kullanıcılarının CoinTR ile tanışması hedefleniyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: CoinTR’nin Yeni Üyelere Özel Fırsatı! 1

Kampanyanın Ödül Dağıtım Vazifeleri Nelerdir?

Yeni üye olan kullanıcıların temel ve gelişmiş olmak üzere iki farklı tarifteki misyonları tamamlayarak ödül paylaşabilecekleri kampanyada; birinci yatırma, birinci süreç, birinci copy trading ve KYC’si tamamlanmış yeni katılan referans başına ödül olmak üzere dörde ayrılan temel vazifelerin deneme fonu bonusu toplamı $210’dır ve kullanıcılar, tabloda yazan ölçü kadar kere mükafattan faydalanabilirler.

10.000 – 1.000.000 USDT ortasında hacim oluşturan kullanıcılar, oluşturdukları hacme oranla $200 ile $2000 ortasında deneme fonu bonusu kazanma fırsatı yakalayabilecekler. Gelişmiş misyonların deneme fonu bonusu toplamı ise $5200’dır ve iştirakçiler, tabloda yazan ölçü kadar sefer mükafattan faydalanabilirler.

Şartlar ve Düzenlemeler:

  1. Katılan tüm kullanıcılar, CoinTR Hizmet Şartlarına uymakla yükümlüdür.
  2. CoinTR, aktiflik sırasında toplu hesap kayıtları ve öbür yasa dışı yahut hileli davranışlar dahil olmak üzere dürüst olmayan faaliyetlerde bulunan rastgele bir iştirakçiyi diskalifiye etme hakkını gizli fiyat.
  3. CoinTR bu aktiflik için son yorumlama hakkını gizli fiyat.
  4. Detaylı bilgi dayanak sayfasında yer almaktadır.

CoinTR’nin Beğenilen Geldin Bonusu aktifliği, kripto yatırımcılarına eşsiz bir fırsat sunuyor. 5.440 USDT’ye kadar deneme fonu mükafatı kazanma bahtı ile CoinTR ile yeni tanışacak kullanıcılar için kaçırılmayacak bir başlangıç noktası oluşturuyor. CoinTR, kullanıcılarına inançlı, süratli ve kolay bir ticaret tecrübesi sunarken bu aktiflikle de yatırımlarını artırmalarına yardımcı oluyor. Siz de çabucak buraya tıklayarak CoinTR’ye katılın ve kampanyadan yararlanın!

CoinTR Kimdir?

2022 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan CoinTR borsası, tanınan borsalarda deneyim elde etmiş üst kademe yöneticilerin ve eser geliştiricilerinin bir ortaya gelmesiyle oluşmuş ve alanında uzman takım üyeleri ile Türkiye’nin önder borsalarından biri olmaya hazırlanmaktadır. Resmi mevzuatlara uygun hareket eden ve MASAK tarafından kontrole tabi tutulan CoinTR, VakıfBank ve Ziraat Bankası üzere devlet bankalarıyla entegre çalışmasının yanı sıra küresel ölçekte yerli bir borsa olarak faaliyet göstermektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap