Coinoxs, OxsConnect Hub ile Web3 topluluğunu bir ortaya getiriyor

Coinoxs, OxsConnect Hub ile Web3 topluluğunu bir ortaya getiriyor

Paylaş
BTC Piyasası: Coinoxs, OxsConnect Hub ile Web3 topluluğunu bir ortaya getiriyor

Blokchain tabanlı eser ve hizmetleriyle bilinen Coinoxs, Web3 ekosisteminde yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor. Marka, gelecek vizyonu doğrultusunda hayata geçirdiği OxsConnect Hub projesiyle ekosistemdeki paydaşları buluşturarak, Türkiye’deki Web3 topluluğun gelişiminde öncü rol üstlenmeyi hedefliyor.

Özellikle son devirde, Web3 alanına yönelik yatırımlarını artırarak faaliyetlerine sürat kazandıran yerli teşebbüs Coinoxs, Türkiye’deki ekosistemin gelişimi ismine önemli çalışmalar yürütüyor. Bugüne kadar geliştirdiği projelerle daldaki atılım sürecinin aktif aktörleri ortasında yer alan Coinoxs, artık de OxsConnect Hub projesiyle yeni bir yaklaşım benimsiyor. Bu doğrultuda OxsConnect Hub’ı açık ofis olarak kullanıma açan teşebbüs, bu atılımla Web3 topluluğunun bir ortaya gelerek fikir alışverişi yapabileceği bir atmosfer yaratmayı hedefliyor.

OxsConnect Hub ile Web3 meraklılarına ortak çalışma alanları sağlayan Coinoxs, konuklara çeşitli fırsatlardan faydalanabilecekleri konforlu bir ortam oluşturuyor. Web3 topluluğunu merkeze alan bu proje; inkübasyon programı, network ayrıcalıkları ve özel etkinliklere iştirak üzere fırsatlarla direkt Web3 topluluğuna hitap edecek özellikleriyle dikkat çekiyor. Bilhassa kıymetli temaslara ulaşma noktasında Web3 topluluğunu destekleyecek hub sayesinde; borsalar, geliştiriciler, teşebbüsçüler ve yatırımcıları ortak bir alanda buluşturarak, dalı ileri taşıyacak iştiraklerinin önünün açılması hedefleniyor. Böylece, öncelikli olarak Türkiye’deki ekosistem hacminin büyümesi ve yeni projelerin geliştirilmesiyle global ölçekte muvaffakiyet yakalayacak yeni teşebbüslere takviye olunması planlanıyor.

Web3 topluluğu, OxsConnect Hub’da ortak projeler geliştirebilecek

Merkezi bir lokasyonda yer alan ortak çalışma alanları hem sessiz ortamı hem dinlenme alanları hem de toplantı odalarıyla ekosistemdeki paydaşların ortak projeler geliştirmesini daha kolay bir hâle getiriyor. Böylesi bir yerin oluşturulmasıyla birlikte sırf kısa vadede değil, orta ve uzun vadede yeni iş birliklerinin geliştirilmesine katkı sağlanması hedefleniyor.

Bununla birlikte, şimdiye kadar OKX Metavest ve Istanbul Blockchain Week Side Event üzere kıymetli tertiplere konut sahipliği yapan hub, önümüzdeki devirde de Web3 firmalarının aktiflikleri ve özel davetlerde kullanılabilecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap