CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-7 Mart 2022

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-7 Mart 2022

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-7 Mart 2022

CoinGecko verilerine göre 7 Mart 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Fantom (FTM), Yearn.Finance (YFI), Immutable X (IMX), Metis Token (METIS) ve Terra (LUNA) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Fantom (FTM)
  • Yearn.Finance (YFI)
  • Immutable X (IMX)
  • Metis Token (METIS)
  • Terra (LUNA)

Fantom (FTM): Fantom, kendi geliştirdiği konsensüs algoritmasını kullanan, geliştiricilere merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetleri sunan yönlendirilmiş döngüsel olmayan diyagram (DAG) akıllı sözleşme platformudur. CoinGecko verilerine göre Fantom, son 24 saat içerisinde %3.3 oranında yükselişe geçti. 1,45 dolardan işlem gören Fantom, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Yearn.Finance (YFI): Yearn.Finance, Ethereum (ETH) ağında kullanıcıların kripto paralar üzerinden borç alma ve ticaret yapmasına olanak sağlayan protokoldür. CoinGecko verilerine göre Yearn.Finance, son 24 saat içerisinde %6.2 oranında yükselişe geçti. 19.504,70 dolardan işlem gören Yearn.Finance, en çok arananların arasında yer aldı.

Immutable X (IMX): Ethereum’da NFT’ler için ilk Layer iki (L2) ölçeklendirme çözümü olan Immutable X, Ethereum’un güvenlik ve ağ etkilerinden yararlanmak için inşa edilmiştir. CoinGecko verilerine göre Immutable X, son 24 saat içerisinde %25.1 oranında yükselişe geçti. 1,49 dolardan işlem gören Immutable X, en çok arananlar arasında üçüncü sırada yer aldı.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap