CoinField CEO'su: XRP, rezerv para hâline gelebilir

CoinField CEO'su: XRP, rezerv para hâline gelebilir

Paylaş
CoinField CEO'su: XRP, rezerv para hâline gelebilir

Kanadalı kripto para borsası CoinField CEO’su Bob Ras, XRP‘nin küresel rezerv para birimi olarak belirlenmesi için birçok sebep olduğunu ifade etti.

Ayrıca XRP’nin sektördeki en hızlı ve düşük maliyetli Blockchain ağı olduğunu belirtti.

Bob Ras şöyle konuştu:

“Bunun yakında olacağını düşünmekten hoşlanıyorum ama gerçekçi olmak zorundayız. Hükumetler, bankacılık sisteminin kabulü ve düzenlemeler gibi yönlerden, XRP’nin küresel rezerv para birimi olarak belirlenmesi olası.”

Ras sözlerine, XRP’nin, stratejik ortaklıklar ve geliştirmelerle birlikte, geleneksel banka transferlerini kolaylaştırmak ve modern hale getirmek için doğru yolda olduğunu düşündüğünü söyleyerek devam etti.

Ayrıca, XRP Ledger’ının modern bir finansal ekosistem yaratmak için gereken tüm araçları sağladığını belirtti, Ripple ve XRP’nin yakın gelecekte tüm endüstride devrim yaratacağını söyledi.

Röportajda, Ras, Ripple Ledger’ı kullanarak kripto para borsası CoinField tarafından yaratılan yeni çözüm Sologenic’ten de bahsetti. Buradaki amaç, hisse senedi ve ETF’ler gibi varlıkları token’laştırarak alım-satımını kolaylaştırmak.

Son olarak Ras, XRP’yi baz para birimi olarak kullanan bir kripto para borsasının heyecan verici olduğunu ancak Sologenic’in bundan daha fazlası olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap