CoinEx’in Yeni Yıldaki Yol Haritası Açıklandı

CoinEx’in Yeni Yıldaki Yol Haritası Açıklandı

Paylaş
CoinEx’in Yeni Yıldaki Yol Haritası Açıklandı

CoinEx ekibi bundan birkaç ay önce geliştirdiği CoinEx Chain projesini hızla büyütmeye devam ediyor.

Yol Haritası Açıklandı

Merkezsiz finans (DeFi) dünyası her geçen gün büyümeye devam ederken DeFi uygulamaları da gelişmeye devam ediyor. CoinEx ekibinin geliştirdiği CoinEx Chain projesi de DeFi dünyasının dikkat çeken projeleri arasında yer alıyor.

CoinEx Chain projesinin amacı tam anlamıyla merkezsiz sayılabilecek bir sistem geliştirmek. CoinEx ekibi, CoinEx Chain projesi kapsamında Smart Chain ve Privacy Chain gibi projeler de geliştirerek kullanıcı gizliliğinin korunduğu yeni bir skosistem geliştirmeye çalışıyor.

CoinEx ekibi bu projenin yol haritasını bundan kısa bir süre önce açıkladı.Bu açıklamaya göre DEX Chain, mart ayında Atlantis adlı bir hard fork yaşayacak. Ekip ayrıca Smart Chain projesini de kısa süre içerisinde tamamlamayı planlıyor. Smart Chain ve DEX Chain arasında bir köprü kurulduğu zaman DEX Chain karmaşık finans uygulamalarını kolaylıkla kaldırabiliyor olacak.

CoinEx ekibinin amacı genel olarak CoinEx Chain projesiyle birlikte DeFi uygulamalarının gelişimini hızlandırmak. CoinEx bir yandan DeFi dünyasına katkıda bulunurken bir yanda da insanlara yeni bir deneyim sunmaya çalışıyor.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz: CoinEx

Twitter

Telegram.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap