Coinbase’in offshore türev borsası günlük hacimde yükseliş yaşadı

Coinbase’in offshore türev borsası günlük hacimde yükseliş yaşadı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase’in offshore türev borsası günlük hacimde yükseliş yaşadı

Coinbase’in offshore türev borsası, günlük süreç hacimlerinde artış yaşayarak 18 Ağustos’ta 287 milyon dolarlık hacme ulaştı.

Coinbase’in offshore borsasındaki hacim artışı borsanın 300 milyon dolarlık bir hacme ulaştığını gösterdi. Platformdaki bu artış günlük 300 milyon doları işaret etti.

Coinbase’in offshore türev borsası günlük 300 milyon dolar hacmi gördü

Coinbase’in offshore türev borsası günlük bazda 300 milyon dolarlık hacme ulaştı.

Bu offshore türev borsası, kalıcı vadeli süreç kontratlarında alım satım imkanı sunuyor ve Mayıs ayında faaliyete geçmişti. 14 Ağustos’tan bu yana günlük 100 milyon doların üzerinde süreç hacimleri görülüyordu ve son olarak 18 Ağustos’ta 287 milyon dolarlık günlük süreç hacmine ulaşıldı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase’in offshore türev borsası günlük hacimde yükseliş yaşadı 1

Coinbase, bu yeni borsayı açarak global genişlemesini hızlandırmayı amaçladığını belirtti. Bu genişleme eforları, ABD’deki bilinmeyen düzenleyici ortamın yanı sıra, Coinbase‘in SEC ile devam eden yasal savaşı üzere faktörlerin de tesiri altında gerçekleşti. Coinbase, offshore türev borsasını açarak yeni pazarlarda 50 kurumu müşteri olarak dahil etti ve birinci yedi haftada 5,5 milyar dolarlık süreç gerçekleştirildi.

Ancak Bitcoin vadeli süreç hacimleri genel olarak istikrarlı bir düşüş yaşamış durumda. İlkbaharda tepe yapan hacimler, Mart ayındaki 1,3 trilyon dolardan Temmuz ayında 608 milyar dolara düştüğü görüldü.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap