Coinbase’in Base ağı, 22 balinayı riskli varlıklara itti

Coinbase’in Base ağı, 22 balinayı riskli varlıklara itti

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase’in Base ağı, 22 balinayı riskli varlıklara itti

Kripto balinaları, yeni çıkan Coinbase‘in Base ağında riskli varlıklar üzerinde alım satım yapmayı tercih ediyor.

Tüm kripto piyasasının merakla beklediği Coinbase’in Base ağı yayına girdi. Base, sunduğu verimli blockchain teknolojisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Base üzerinde süreç yapmaya başlayan kripto balinaları ise farklı bir ilerleyiş sergiliyor. Nansen’in radarına aldığı 22 balina, Base ağında memetoken’lar ve riskli varlıklar ticareti yapıyor. Balinaların ilgisindeki kripto para üniteleri ise şaşırttı.

Base, balinaları farklı halde cezbediyor

Coinbase’in blockchain teşebbüsü olan Base, resmi olarak yayına girdi. Base, balinaları bünyesine çekmeye başladı. Lakin balinalar, Base ağında farklı formda ticaret yapıyor. Bu ticaret, ekseriyetle riskli varlıklar üzerinde gerçekleşiyor.

Kripto bilgi platformu Nansen, 22 balinanın yeni piyasaya çıkan Base üzerinde yüksek riske sahip kripto para ünitelerini tercih ettiğini ortaya çıkardı. Base’de en yüksek ticarete sahip olan 22 cüzdan, ARB, RLB, PEPE, TOSHI, HarryPotterObamaSonic10Inu ve BALD alım satımında bulundu.

Balinalar ayrıyeten, Telegram botuna ilişkin bir kripto para ünitesi olan UNIBOT için de alım satım gerçekleştirdi. Nansen, bu balinaların köprü prosedürüyle 100 den fazla ETH’yi Base ağına taşıdığını aktardı.

Nansen analisti Niklas Polk, balinaların Base üzerindeki süreçlerini memetoken yanlılığı olarak yorumladı. Polk’a nazaran şimdi yeni olan Base ağında memetoken’lardan öbür bir seçenek yoktu ve balinaların birden fazla bu prosedürü tercih etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap