Coinbase’den Pepe (PEPE) için Alarm!

Coinbase’den Pepe (PEPE) için Alarm!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase’den Pepe (PEPE) için Alarm!

Coinbase’in müşterilerine göndermiş olduğu bir e-posta bülteni, Pepe (PEPE) topluluğunun reaksiyonlarına yol açtı.

Coinbase, 10 Mayıs’ta kullanıcılarına gönderdiği bir e-postayla gündeme damga vurdu. PEPE’nin tehlike sinyalleri yarattığını belirten Coinbase, yalnızca PEPE bazında değil, birçok memecoin topluluğunun eleştirisini aldı. Kripto fenomenlerinden olan Boroviketh, Coinbase’in göndermiş olduğu e-postayı ekran manzarası alarak toplumsal medyadaki takipçileriyle paylaştı. Bu mevzuya ayaklanan memecoin toplulukları, Coinbase’i özür dilemeye davet ettiler.

“Coinbase Silinsin”

Twitter’ın kripto fenomenlerinden olan Kenobi, Coinbase’in PEPE’yi amaç almasını çok sert bir biçimde eleştirdi. Coinbase’in kullancılarına PEPE’yi kararlar niteliğinde mail göndermesine karşı çıkan Kenobi, “Coinbase silinsin” isimli bir hareket başlattı. Pek çok kişinin yansısına yol açan Coinbase’in bu tavrı, PEPE’deki yüzde 13’lük bir bedel kaybını beraberinde getirdi.

Gündemde bir halde yer bulmaya devam edene PEPE, son olarak da bu bahisle ilgili büyük bir yarattı. Toplumsal medyayı ikiye bölen PEPE hakkındaki tartışmalar tüm süratiyle devam ediyor. Tanınan coin’in yatırımcıları ise, Coinbase’e olan aksiyonlarını sürdürüyor.

https://twitter.com/OG_Kenobi_Hello/status/1656531410046394368

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap