Coinbase’den dikkat çeken data: 1,96 milyar dolarlık hacim!

Coinbase’den dikkat çeken data: 1,96 milyar dolarlık hacim!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase’den dikkat çeken data: 1,96 milyar dolarlık hacim!

Coinbase International, Temmuz ayında 2 milyar dolar süreç hacmine ulaştığını açıkladı.

Coinbase’in offshore vadeli süreç borsası geçen ay yaklaşık 2 milyar dolarlık hacme ulaştı. Hacim ile ilgili bilgiler ay boyunca ivme kaybetse de, toplam kıymet kullanıcı kitlelerinden takdir topladı. Perşembe günü ikinci çeyrek yararlarını bildirecek olan Coinbase, “küresel genişleme stratejisi” olarak tanımladığı sistemin bir kesimi olarak Mayıs ayında Bermuda kayıtlı vadeli süreç borsasını başlatmıştı. Sürecin başlangıcından bu yana en çarpıcı datalar ise Temmuz ayında geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase’den dikkat çeken data: 1,96 milyar dolarlık hacim! 1

Coinbase, çeşitli bahisler ile gündemde yer ediniyor

Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Coinbase CEO’su Brian Armstrong, SEC’in borsaya karşı olan bir telaffuzundan bahsetmişti. SEC’in Bitcoin haricindeki tüm kripto paraların durulmasını istediğini belirten Armstrong, bu açıklamalarıyla adeta kripto sanayisini salladı. Ayrıyeten, 6 Haziran’da Coinbase’i federal menkul değerler yasasını ihmal etmekle suçlayarak 13 altcoin’i menkul değer halinde nitelendiren SEC, kripto paralar üzerindeki tesirini sürdürüyor.

SEC-Coinbase çekişmesiyle alakalı açıklama yapan Armstrong, “SEC tavsiyeyi, aracı olarak kaydolmadığı için geçen ay Nasdaq’ta listelenen şirkete karşı yasal süreç başlatmadan evvel yaptı.” dedi. Çeşitli tahlil seçeneklerine değinen CEO, mahkemeye gidilmenin en net yol olduğunu belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap