Coinbase yatırımcıların tahvil teklifini kabul etti

Coinbase yatırımcıların tahvil teklifini kabul etti

Paylaş
BTC Piyasası: Coinbase yatırımcıların tahvil teklifini kabul etti

Coinbase, geri alım program talebinin yapılacağını duyurdu.

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase, yatırımcılarının tahvil teklifini kabul etti. Şirket 150 milyon dolarlık borç geri alımı yapacak.

Coinbase, 150 milyon dolarlık borç ger alımı yapacağını açıkladı

Coinbase, geri alım programının talebinin ölçülü olduğu ve yatırımcıların tahvil teklifini kabul ettiği bildirildi. Şirket, 150 milyon dolarlık borç geri alım programı teklifini, yatırımcıların talebine dayanarak yüzde 3 oranında artırdı.

Coinbase, geri alım programının başlatılmasının akabinde yatırımcıların 150 milyon dolarlık gayeye yakın bir ölçü olan 50 milyon doların üzerinde tahvil teklifi sunduğunu açıkladı. Buna karşılık olarak, şirket Kıdemli Tahvil teklifinin fiyatını artırdı. Teklifler, 2031 vadeli yüzde 3,625 oranındaki tahvil teklifi, dolar bazında 64,5 sentten 67,5 sente yükseltildi.

BTC Piyasası: Coinbase yatırımcıların tahvil teklifini kabul etti 1

Bu geri alım programı çerçevesinde, erken yahut öncesinde tahvillerini geri çekmemiş olan tahvil sahipleri, satın alınmak üzere kabul edilen tahviller için değiştirilmiş bedeli alma hakkına sahip olacaklar. Ayrıyeten, faizi geçerli bir biçimde ihale edilip satın alınan tahvillerin sahipleri, ödenmemiş alacaklarını da almaya hak kazanacaklar.

Coinbase, 2031 vadesine sahip 1 milyar dolarlık yüzde 3,625 oranındaki Kıdemli Senetleri Eylül 2021’de yayınlamıştı. Bu senetlerin pahası kripto piyasasındaki dalgalanmalara bağlı olarak vakit içinde değişti. Şirketin pay kıymeti, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun kayıt dışı menkul değer sattığı argümanlarıyla müsabakasına karşın dalgalanmış olsa da, son devirde bir toparlanma göstermiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap