Coinbase vadeli süreçler için onay aldı!

Coinbase vadeli süreçler için onay aldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase vadeli süreçler için onay aldı!

Coinbase, ABD’deki uygun müşterilere vadeli kripto para süreçleri sunmak için Ulusal Vadeli Süreçler Birliği’nden (NFA) onay aldı.

Kripto para borsası Coinbase, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kurumsal yatırımcılar için vadeli süreçlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bugün prestijiyle haberi açıklayan Coinbase, şirketin artık resmi olarak bir Futures Commission Merchant (FCM) platformu işletmesine müsaade verildiğini belirtti.

Vadeli süreçler, Bitcoin ve Etherum’da başlayacak

Bir yandan SEC ile gayret veren Coinbase, NFA’dan onay alarak isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Birinci olarak BTC ve ETH paritelerinde vadeli süreçler başlatacağını açıklayan borsa, “ABD tarafından düzelenmiş vadeli süreçler çok yakında geliyor.” dedi. Ayrıyeten, müşterileri ismine inançlı ve uyumlu bir ortam sağlamayı hedeflediğini belirten şirket, yeni atağıyla birlikte bu mevzular üzerinde daha çok duracağını belirtti.

Web sitesi üzerinden açıklamalarda bulunan Coinbase, kullanıcılarına çağırı yaparak, bekleme listesine katılmak ve erken erişim fırsatı için kaydolmaları gerektiğini tabir etti. Bunlara ek olarak, SEC’in düzenleyici baskısına karşın borsanın böylesine bir adım atması, kullanıcılar tarafından takdir topladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap