Coinbase kar raporları öncesinde analist değerlendirmeleri

Coinbase kar raporları öncesinde analist değerlendirmeleri

Paylaş
BTC Piyasası: Coinbase kar raporları öncesinde analist değerlendirmeleri

Coinbase’in Perşembe günü kar raporlarını açıklaması bekleniyor.

Coinbase beklendiği üzere Perşembe günü kar raporlarını açıklarsa geçtiğimiz çeyreğe dair datalar elimize geçecek. Bununla birlikte analistler raporlardan evvel birtakım değerlendirmelerde bulundu.

Coinbase kar raporları öncesinde analistler birtakım değerlendirmelerini paylaştılar

Coinbase, Perşembe günü ikinci çeyrek yararlarını açıklamayı planlıyor. Lakin yatırımcılar için dikkate alınması gereken kimi hususlar bulunduğu belirtildi. Coinbase, SEC‘in kendisine Haziran ayında dava açmasından bu yana düzenleyici manşetlerde yer alıyor. Bu düzenleyici belirsizlik, şirketin spot ticaret hacimlerinde azalmaya neden oldu.

Yine de, Coinbase’in pay senedi fiyatları yılın başından bu yana artış gördü. Şirket, tekrar eden işletme masraflarını azaltan tedbirler ve gelirlerinin çeşitlendirilmesiyle desteklenen uygun bir performans sergiledi. Birinci çeyrekte 773 milyon dolarlık gelir bildiren Coinbase, düzeltilmiş FAVÖK’ünü de değerli ölçüde artırdı.

BTC Piyasası: Coinbase kar raporları öncesinde analist değerlendirmeleri 1

Wall Street analistleri, COIN pay senedinin fiyat gayelerini yükselterek şirkete olan ilgilerini artırdılar. Pay senedi, yılın başından bu yana yüzde 180 kıymet kazanarak Bitcoin’in yüzde 71’lik artışını geride bıraktı.

Ancak analistler, artık Coinbase‘in gelir çeşitliliği ve büyüme kıssasını takip edecekler. Şirket, başlangıçta gelirlerinin birçoklarını ticaretten elde ediyordu, fakat son vakitlerde gelirlerini çeşitlendirmeye çalışıyor.

Bazı analistler, ikinci çeyrekte düşük üç aylık hacim beklentileri olduğunu söz ediyorlar. Bitcoin’in fiyatının düşmesiyle birlikte, Coinbase’in aylık hacimleri de düşüş göstermiş üzere görünüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap