Coinbase, GALA V2 airdrop’u desteklemeyeceğini açıkladı

Coinbase, GALA V2 airdrop’u desteklemeyeceğini açıkladı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase, GALA V2 airdrop’u desteklemeyeceğini açıkladı

Gala Games’in temel hizmet token’ı olan GALA, son 3 aydır düşüş trendinde süreç görüyor.

Bununla birlikte Coinbase, mevcut Gala V1’i kullanımdan kaldırmaya ve Gala V2 airdrop’unu desteklememeye karar verdiği için bu düşüş devam edebilir.

Neler oluyor?

Son duyurusuna nazaran Coinbase, GALA V1’i 15 Mayıs 2022’de kullanımdan kaldıracak. Fakat GALA V2’yi, bir haber kontratı adresi altında yayınlayacak. Kripto borsasının, 15 Mayıs’ta planlanan projesi öncesinde, 12 Mayıs 2023’te Gala V1 ticaretini askıya alacağını ekledi.

Coinbase Pro, Coinbase borsası ve Coinbase Prime dahil olmak üzere tüm kripto hizmetlerinin, Gala kripto ticaretini askıya alacağını da kelamlarına ekledi. Detaylara nazaran Coinbase kullanıcıları GALA V1’e erişebilecek ve bunları platformdan çekebilecek.

Coinbase’in Gala V2’nin rastgele bir airdrop’unu desteklememeyi seçtiğine dikkat etmek değerli. Bununla birlikte Coinbase’de tutulan GALA fonları için rastgele bir kripto platformu, planlanan anlık imgeden sonra airdrop’lar yoluyla rastgele bir GALA kriptosu alma hakkına sahip olmayacak.

GALA Games takımından bir Gala V2 airdropu almak için Coinbase kullanıcılarının anlık imgeden evvel cüzdanlarındaki rastgele bir GALA V1’i ferdî saklama cüzdanlarına aktarmaları gerekiyor.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap