Coinbase Cüzdan Kullanıcıları Sıfır Bakiye Görüyor! Neler Oluyor?

Coinbase Cüzdan Kullanıcıları Sıfır Bakiye Görüyor! Neler Oluyor?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase Cüzdan Kullanıcıları Sıfır Bakiye Görüyor! Neler Oluyor?

Bazı Coinbase Wallet kullanıcıları teknik bir sorun nedeniyle boş bakiyeler görüyor. Önde gelen kripto borsası Coinbase, kimi Cüzdan kullanıcılarının boş bakiyeler görmesini araştırdığını açıkladı. Borsa ayrıyeten kullanıcı fonlarının inançta olduğunu belirtti.

Coinbase Wallet kullanıcıları sıfır bakiye görüyor!

Coinbase Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kimi Wallet kullanıcılarının sıfır bakiye görmesine neden olan bir yanılgıyı araştırdığını açıkladı. Şirket bir durum güncellemesinde “Biz bir düzeltme üzerinde çalışırken, fonlarınız inançta kalmaya devam ediyor” dedi. Ayrıyeten önde gelen kripto para borsası şu uyarıyı yaptı:

Bazı Coinbase Wallet müşterilerinin yeni bir cüzdan oluştururken yahut mevcut bir cüzdanı içe aktarırken bir yanılgı ekranı görebileceğinin farkındayız. Bu birebir vakitte kimi varlıkların 0 bakiye gösterdiği bir görüntüleme problemine neden oluyor. Gruplarımız bir düzeltme üzerinde çalışırken paranızın inançta olduğundan emin olabilirsiniz.

Bazı kullanıcılar toplumsal medyada Coinbase CEO’su Brian Armstrong’a hususla ilgili sorular sordu. Bu bağlamda kullanıcılar Bitcoin bakiyelerini göremediklerini belirtti. Şirket, takip eden bir gönderide, sorunun nedenini tespit ettiğini açıkladı. Ayrıyeten, bir düzeltmeyi uygulamakta olduklarını kaydetti.

İki dev kripto para borsası bu kuvvetli ortamda nasıl ilerleyecek?

Kripto uzmanı Anthony Patrick, iki dev kripto borsasının düzenleyici baskı altındaki mevcut durumlarını pahalandırıyor. Binance ve Coinbase borsasının durumları birbirinden çok farklı. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance dünya çapında bir borsa. Arıca, pazar hissesi bakımından açık orta dünyanın en büyüğü. Binance, 2023 yılında spot pazar hissesindeki büyük düşüşe karşın, global spot dijital varlık pazarının %40’ından fazlasını elinde tutuyor. Binance ABD, firma için her vakit küçük bir pazarı temsil etti. Ayrıyeten, SEC davasının ticari faaliyetler üzerindeki tesiri asgarî seviyede. Binance U.S. şu anda ABD pazar hissesinin %1’inden daha azına sahip. Lakin tekrar de borsa bir bütün olarak elbet en kıymetli dijital varlık borsası olmaya devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase Cüzdan Kullanıcıları Sıfır Bakiye Görüyor! Neler Oluyor? 1

Öte yandan Coinbase, ABD pazarının %50’sinden fazlasına sahip ve burada faaliyet gösterebilmek kritik değer taşıyor. Bu nedenle, buradaki iki borsa için yaklaşım ve kelam konusu ödül muhakkak farklı. Bu nedenle konumu savunma stratejisi üzerine heyeti. Binance şu anda daha çok Avrupa ve tüm dünyada mümkün olduğunca çok lisans almaya odaklanıyor. Binance US. ve SEC ile olan dava hakkında nadiren haber var. Buna karşılık, Coinbase için ABD pazarı mutlak bir önceliği temsil ediyor. Bu yüzden borsa, mümkün olan en yeterli sonuca ulaşmak için her türlü çabayı gösterecektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap