Coinbase Analistleri: Ethereum, Baskın Akıllı Mukavele Ağı Olarak Liderliği Elinde Tutabilir

Coinbase Analistleri: Ethereum, Baskın Akıllı Mukavele Ağı Olarak Liderliği Elinde Tutabilir

Paylaş
BTC Piyasası: Coinbase Analistleri: Ethereum, Baskın Akıllı Mukavele Ağı Olarak Liderliği Elinde Tutabilir

Coinbase analistleri, tek gerçek Ethereum katilinin Ethereum 2.0 olabileceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD’nin en büyük kripto varlık alım satım platformu Coinbase’in analistleri, yakın tarihli bir raporda Ethereum hakkındaki görüşlerini açıkladı. Analistlere göre Ethereum’u hemen silmek, doğru bir yaklaşım değil.

Bilindiği gibi Ethereum, DeFi’dan NFT’lere kadar geniş bir skalada baskın bir platform haline geldi. Ancak diğer taraftan, Ethereum’u daha düşük işlem ücretleri ve daha yüksek hız elde etmeyi amaçlayan çok sayıda rakip platform ortaya çıktı. Solana, Binance Smart Chain ve hatta Cardano gibi projelerin Ethereum katili olabileceği spekülasyonları, söz konusu projelerin prim yaparak fiyatlarını yükseltmesine neden oldu. Ancak Coinbase’deki analistler, Ethereum’un bu yeni rakipleri savuşturmayı başarabileceğini düşünüyor.

Analistler, platformu ölçeklendirmek için çalışan ikinci katmanların ve proof of stake’e geçiş veya sharding’in tanıtılmasının buna yardımcı olabileceğini düşünüyor. Onlara göre ölçeklenebilirliğin artması ile kullanıcılar, Ethereum’a kıyasla daha ucuz ve daha hızlı alternatifler aramaktan kaçınabilir.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap