Coin Bureau’ya Nazaran Bu Oyun Altcoin’inin Önünde Parlak Bir Gelecek Var

Coin Bureau’ya Nazaran Bu Oyun Altcoin’inin Önünde Parlak Bir Gelecek Var

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coin Bureau’ya Nazaran Bu Oyun Altcoin’inin Önünde Parlak Bir Gelecek Var

Kripto para kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, Ethereum tabanlı bir oyun token’ı için uzun vadeli bir yükseliş tahmini yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analist yeni videosunda akıllı sözleşme yeteneklerine sahip, blok zinciri tabanlı bir oyun platformu olan Enjin Coin’i (ENJ) yakından izlediğini söyledi. Guy, ENJ’nin geniş token dağılımının altını çizdi:

“Etherscan’a göre, şu anda ENJ’yi tutan 162.000’den fazla benzersiz adres var. Bu, 100.000’den fazla benzersiz sahibe ve şu anda Enjin’in iki katından fazla piyasa değerine sahip olan The Sandbox (SAND) ile karşılaştırıldığında, önemli ölçüde daha geniş bir token dağılımıdır. Tüm bunlar, Enjin’in token arzının sınırlı sayıda cüzdanda yoğunlaşması anlamına geliyor. Bu, daha büyük bir cüzdanın orantısız miktarda ENJ almasını ve ardından onu satmasını potansiyel olarak zorlaştırıyor.”

Analist ayrıca, ENJ’nin fiyat potansiyelini etkileyebilecek birçok faktör olsa da, projede onu uzun vadede yükselişe geçiren iki yeni gelişmeye dikkat çekiyor.

“ENJ’nin fiyat potansiyeli söz konusu olduğunda, bu Enjin ekosisteminin blok zincir oyun ve NFT alanlarında edinmeyi başardığı benimseme miktarına ve ayrıca kurabileceği ortaklıkların durumuna bağlı olacaktır. Bununla birlikte, blockchain oyunları ve NFT’ler için çok erken günler olmasına rağmen, gelecek gerçekten Enjin, JumpNet ölçeklendirme çözümü ve Polkadot tabanlı parachain Efinity için oldukça parlak görünüyor. Efinity, NFT’lerin fiyatlandırılmasını ve değişimini kolaylaştırmak için tasarlanmış zincirler arası bir ağdır. Bu arada JumpNet, NFT’ler ve ENJ için anında, güvenli ve ücretsiz zincir içi işlemlere izin veren bir Ethereum ölçeklendirme çözümüdür.”

Guy ayrıca, başka bir temel faktör nedeniyle Enjin Coin’in potansiyeline güvendiğini de ekliyor:

“Enjin, oyun ve NFT alanında hala öncü bir güç oluşturuyor ve yıllar boyunca önde gelen mimar ve geliştiricilerden oluşan oldukça güçlü bir ekip oluşturdu. Bu bana Enjin’in uzun bir süre burada kalabileceğini düşündürüyor ve gelecekte Enjinverse’den gelecek heyecan verici gelişmeler için kesinlikle gözlerimi dört açacağım.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap