Çin’in 15. kripto para sıralaması yayınlandı: En iyi ve en kötüler

Çin’in 15. kripto para sıralaması yayınlandı: En iyi ve en kötüler

Paylaş
Çin’in 15. kripto para sıralaması yayınlandı: En iyi ve en kötüler

Çin hükumetine bağlı bir araştırma organizasyonu olan CCID, 15. kripto para sıralamalarını yayınladı. Bitcoin, önceki listeye göre iki basamak yükselerek 11. sırada yer alırken en tepede yine EOS bulunuyor.

Çin Sanayi ve Bilişim Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren CCID, düzenli bir şekilde hazırladığı iki aylık kripto para derecelendirmelerinin 15.sini yayınladı.

Kendini “Sanayi ve Bilişim Bakanlığı’na bağlı birinci sınıf bilimsel araştırma kurumu” olarak tanımlayan CCID, kripto para projelerine ilişkin bu değerlendirmeleri; temel teknoloji, uygulanabilirlik ve yaratıcılık başlıkları altında inceleyerek gerçekleştiriyor. Her bir başlıkta projelere tek tek puanlar veriliyor ve toplam puan üzerinden bir sıralama yapılıyor.

Yeni sıralamada bir öncekine göre pek çok proje yer değiştirdi.

EOS toplam 151.4 puanla liderliğini sürdürürken Bitcoin, 103.9 puan alarak dokuzuncu sıraya çıktı.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda en iyi ilk 5 şu şekilde belirlendi:

EOSEthereumTRONNULSLisk

En kötüler ise şöyle sıralandı:

IOTADecredBytecoinLitecoinZcash

Listenin tamamı aşağıdaki gibi:

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap