Celestia’nın (TIA) görkemli yükselişi: ATH yenilemeye bıktı!

Celestia’nın (TIA) görkemli yükselişi: ATH yenilemeye bıktı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Celestia’nın (TIA) görkemli yükselişi: ATH yenilemeye bıktı!

Bitcoin’deki (BTC) sert artışa direkt olarak yanıt veren Celestia (TIA) kısa müddette yüzde 30’dan fazla artış gösterdi.

BTC‘nin 38.700 doları hacimli bir formda aşması halinde gaza basan altcoin’lerin en çok dikkat çeken isimlerinden biri TIA oldu. Geçtiğimiz günlerde sert bir satış baskısı görerek beş dolara kadar geri çekilen TIA neredeyse iki kat yaptı. BTC’nin itici gücüyle birlikte son 24 saatte 7,02 dolardan 9,325 dolara ulaşmayı başaran tanınan coin, tıpkı vakitte “En Çok Yükselenler” listesinde üçüncü sıranın sahibi oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Celestia’nın (TIA) görkemli yükselişi: ATH yenilemeye bıktı! 1

Yok bu türlü bir ivme!

BTC’nin son yapmış olduğu atak ile birlikte neredeyse tüm altcoin piyasasında artış gözlemlendi. Lakin bu artışların yüzdesel farkları da bir o kadar fazlaydı. Bu durumun en net örneklerinden biri de TIA oldu. Son 24 saatte yüzde 30’u aşkın yükseliş yaşayan tanınan coin, 9,325 dolara dayandı. İnanılmaz bir ivme yakalayan TIA 9,325 doları da aştığı takdirde 10 dolar bandına kadar yol alabilir.

Haberin yazımı prestijiyle 8,8743 dolardan süreç gören TIA 9,0740 doların üzerine yerleşemediği sürece satış baskısı görecektir. Bu süreçte paritenin hareketleri kadar BTC’nin de fiyat yapısı kelam sahibi olacaktır. Muhtemel bir düzeltme senaryosunda birinci olarak 8,6653 dolara daha sonrasında ise sırasıyla 8,5502 – 8,3151 – 7,9895 ve 7,4125 dolar bir geri çekilme beklenebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Celestia’nın (TIA) görkemli yükselişi: ATH yenilemeye bıktı! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap