Cathie Wood’dan spot Bitcoin ETF yorumu

Cathie Wood’dan spot Bitcoin ETF yorumu

Paylaş
BTC Piyasası: Cathie Wood’dan spot Bitcoin ETF yorumu

Cathie Wood, SEC’in birden fazla Bitcoin ETF’sini birebir anda kabul edebileceğini belirtti.

Ark Investment kurucusu Cathie Wood, spot Bitcoin ETF müracaatlarını kıymetlendirdi. Wood, SEC’in birden fazla Bitcoin ETF’sini tıpkı anda kabul edebileceğini belirtti.

Cathie Wood, SEC’in birden fazla Bitcoin ETF’sini birebir anda kabul edebileceğini söyledi

Cathie Wood, SEC’in tıpkı anda birden fazla spot Bitcoin ETF’sini onaylayabileceğini belirterek, ARK Investment Management’ın uzun müddettir beklenen eseri için potansiyel onay almak için birinci sırada olacağı niyetini değiştirdi. ARK Investment Management CEO’su ve CIO olan Wood, Bloomberg TV’ye yaptığı açıklamada, “Bence SEC, bir Bitcoin ETF’sini onaylayacaksa, birebir anda birden fazlasını onaylayacaktır” sözünü kullandı.

Haziran ayında ARK, yatırım firmasının erken müracaat tarihi nedeniyle spot Bitcoin borsa yatırım fonu için potansiyel onay almak için birinci sırada olduğunu belirtmişti. Lakin artık Wood, SEC‘in birden fazla başvuruyu birebir anda onaylayabileceğini düşündüğünü tabir etti. Bu durum, potansiyel olarak 50 milyar dolardan fazla talep getirebilecek eserler için bir yol açabileceği ön görülüyor.

BTC Piyasası: Cathie Wood’dan spot Bitcoin ETF yorumu 1

Şu ana kadar ABD’de spot-Bitcoin ETF’si onaylanmış değil ve düzenleyiciler bu hususta utangaç davrandılar. BlackRock Inc., Fidelity, WisdomTree, VanEck ve Invesco üzere firmalar, ARK’ın eserine benzeri olan fonları başlatmak için müracaatta bulundular. Wood, bu potansiyel fonların benzerliği nedeniyle her birinin muvaffakiyetinin ihraççının pazarlama yeteneklerine bağlı olacağını belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap