Cardano Kurucusu, Oy Vermeye Çağırdı!

Cardano Kurucusu, Oy Vermeye Çağırdı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano Kurucusu, Oy Vermeye Çağırdı!

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto baskılarından kurtulmak isteyen ABD‘lilerin seçimlerde oy kullanması gerektiğini söyledi.

ABD’deki kripto düzenleme çalışmaları ve kripto baskıları gündemi bir epey meşgul ediyor. ABD‘deki Demokratlar, kripto üzerindeki sert tavırlarıyla biliniyorlar.

Demokrat Komite‘de ortaya çıkan kripto düzenlemeleri, Cardano kurucusu Charles Hoskinson’un dikkatini çekti. Hoskinson, saçmalık olarak nitelendirdiği bu çalışmalara son vermek için ABD’li seçmenleri oy kullanmaya davet etti.

Cardano Kurucusu, Kripto Düzenlemelerini Eleştirdi

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Demokrat Komite’nin kripto düzenlemelerini sert bir biçimde eleştirdi.

Geçtiğimiz gün Hoskinson, Twitter’da kripto düzenlemeleri hakkında paylaşımda bulundu. Hoskinson, hükümetin kripto düzenlemesiyle ilgili ataklarını topa tuttuş. Cardano kurucusu, hükümetin bu ataklarına dur demek isteyen ABD’lilerin, kripto yanlısı bir adaya oy vermeleri gerektiğini belirtti.

Hoskinson, Demokrat isimli kripto notunun hükümete baskı yaratmak gayesiyle oluşturulduğunu ve baskılayıcı bir tavır takındığını düşünüyor. Yaklaşan ABD seçimlerine değinen Hoskinson, kripto yanlısı ABD’lilerin bu hususa öncelik vermelerinin değerli olduğunu söyledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap