Cardano Balinasından Dev ADA Maksadı: 2022, 500-1000!

Cardano Balinasından Dev ADA Maksadı: 2022, 500-1000!

Paylaş
BTC Piyasası: Cardano Balinasından Dev ADA Maksadı: 2022, 500-1000!

Oldukça popüler bir takma adlı Cardano (ADA) balinası, 2022’de Katman-1 Balockchain’in işlem hacminin 500-1000’e çıkmasını beklediğini söylüyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

“Cardano yeni geliştirmelerle işlem hacmini katlayacak”

Bugün, cardano_whale takma adlı bir Twitter hesabının sahibi kripto analisti şunları paylaştı:

Önümüzdeki aylarda Cardano’ya gelecek çeşitli ölçeklendirme girişimlerine dikkat edin. Cardano Balockchain’i şu anda hemen hemen tam kapasitede çalışıyor, blok boyutu büyük olasılıkla ay sonuna kadar artacak. Önümüzdeki ay Babbage Hard Fork’unu görecek ve bu da işlerin daha da ileriye gitmesine yardımcı olacak. Saniyedeki işlem sayısı, bu yıl çeşitli şekillerde 500-1000’e çıkacak.

BTC Piyasası: Cardano Balinasından Dev ADA Maksadı: 2022, 500-1000! 1

Geçen Cuma (14 Ocak), Cardano protokolünü geliştiren Balockchain teknoloji firması Input Output Global (IOG) Pazarlama ve İletişim Direktörü Tim Harrison, firmasının popüler L1 Balockchain için performans optimizasyonu ve ölçeklendirmeye odaklanmasından bahsetti. 14 Ocak’ta yayınlanan bir IOG blog gönderisinde Tim Harrison, Cardano Basho dönemine girerken IOG’nin optimizasyon ve ölçeklendirmeye daha fazla enerji yatırdığını söyledi:

Parametre ayarlamaları, geliştirmeler, iyileştirmeler ve diğer yeniliklerin tümü, 2022 boyunca Cardano’nun kapasitesini ve verimini istikrarlı bir şekilde artırmada rol oynayacak.

İlk olarak, Tim Harrison, blok boyutu artışı, pipelining, girdi onaylayıcıları node geliştirmeleri vb. on-chain optimizasyon ve ölçeklendirme çözümlerine bakıyor: İkinci olarak, sidechains, hydra, off-chain işlem ve mithril gibi birkaç potansiyel off-chain optimizasyon ve ölçeklendirme çözümünün altını çiziyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap