Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 28 Nisan 2023

Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 28 Nisan 2023

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 28 Nisan 2023

Bitcoin’in (BTC) güç toplayarak ayağa kalkmasından sonra altcoin’lerde hacimli yükselişler gözlemlendi, günün en çok paha kazanan altcoin’lerini derledik.

Fud haberlerin tesiriyle paha kaybeden BTC, büyük oranda toparlamış görünüyor. Tekrardan 29.000 doların üzerine atan kripto paraların öncüsü, altcoin’leri de canlandırdı. BTC’nin yükselişiyle birlikte üst taraflı fiyatlayan altcoin’lerin hangileri ön plana çıktı?

1- Render Token (RNDR)

Render Token (RNDR), içerik oluşturuculara dağıtılmış GPU süreç gücü sağlayarak daha fazla süreç gücüne erişim imkanı sunuyor. RNDR tıpkı vakitte blokzinciri teknolojisiyle içerik oluşturucuların hesaplama gücüne kolay kolay erişmelerini ve GPU güçlerini paylaşmalarını sağlıyor. RNDR, yüzde 13,38’lik bir artış göstererek, günün en çok yükselen coin’i oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 28 Nisan 2023 1

2- Cronos (CRO)

CRO, CryptoCom’un ticaret ve finansal hizmetler şirketi tarafından geliştirilen, merkeziyetsiz ve açık kaynaklı blockchain olan mahallî kripto tokenı’dır. CRO yüzde 13,19’luk bir yükseliş göstererek, günün en çok yükselen 2.coin’i oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 28 Nisan 2023 2

3- Internet Computer (ICP)

ICP, kullanıcıların uygulamalar, web siteleri ve öbür web tabanlı hizmetler oluşturmasına imkan tanıyan bir kripto para ünitesi yahut dijital token olarak tabir ediliyor. Dfinity Vakfı tarafından oluşturulan ICP, risk sermayesi şirketleri Andreesen Horowitz ve Polychain Capital tarafından da desteklenmektedir. ICP, yüzde 12,81’lik bir artış ile günün en çok yükselen 3.coin’i oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 28 Nisan 2023 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap