Bu Listeye Dikkat: Türklerin Gözü Bu 9 Altcoin’de!

Bu Listeye Dikkat: Türklerin Gözü Bu 9 Altcoin’de!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Listeye Dikkat: Türklerin Gözü Bu 9 Altcoin’de!

Sürekli gelişen kripto para dünyasında, en son trendleri takip etmek hem yatırımcılar hem de meraklılar için çok kıymetli. 9-15 Eylül haftasında Türkiye’nin altcoin sahnesi hareketliydi ve birkaç coin piyasada dalgalar yarattı. İşte CoinGecko’nun Btcpiyasasi.com ile paylaştığı bilgilere nazaran bu devirde dikkat çeken coinler…

Bu altcoin projeleri, Türkiye’de dikkat çekti

Liderlik EthereumPoW’un oldu. Kripto para dünyasının önde gelen oyuncularından biri olan EthereumPoW, Türk yatırımcılar ortasındaki popülerliğini korudu. Nispeten daha yeni bir oyuncu olan Kaspa da büyük ilgi topladı. Blockchain teknolojisine ve ölçeklenebilirlik tahlillerine eşsiz yaklaşımıyla Kaspa, yerleşik devlerin ötesine bakan yatırımcılar için cazip bir alternatif sundu. Ethereum 2.0 için merkezi olmayan bir stake platformu olan Rocket Pool da dikkat çekti. Türk yatırımcılar Rocket Pool’un staking hizmetlerindeki potansiyeli fark etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Listeye Dikkat: Türklerin Gözü Bu 9 Altcoin’de! 1

Elbette Bitcoin, Türkiye’deki kripto dünyasının değişmez bir kesimi olmaya devam etti. Öncü kripto para ünitesi olarak Bitcoin, çeşitlendirilmiş rastgele bir kripto para portföyünün temel taşı olmaya devam etti ve Türk yatırımcılar da bu global eğilime bir istisna oluşturmadı. Spor ve kripto paranın kesiştiği noktada Arsenal Fan Token, Türkiye’deki futbol tutkunlarının kalbini fethetti. Bu taraftar tokenleri, ünlü futbol kulübünün taraftarları için eşsiz etkileşim fırsatları sundu. Öbür yandan merkezi olmayan finans (DeFi) tahlillerine odaklanan Hydranet, DeFi alanıyla ilgilenenler ortasında ilgi gördü. Likidite sağlama ve getiri çiftçiliğine yönelik yenilikçi yaklaşımı, yüksek getiri arayan Türk yatırımcıların ilgisini çekti.

PEPE, LUNC, FLM ve daha fazlası…

Kripto para dünyasında eşsiz bir proje olan Pepe de Türklerin listesinde yer aldı. Öteki yandan Pi Network, Türk kripto meraklılarının ilgisini çekmeye devam etti.  Terra Blockchaininin bir kısmı olan Terra Luna Classic, Türk yatırımcılar için istikrarlı ve muteber bir seçim olarak öne çıktı. İstikrarı ve büyüme potansiyeli, haftalık trendlerde kayda paha bir yer edinmesini sağladı. Listenin kapanışında, merkezi olmayan bir finans protokolü olan Flamingo Finance yer alıyor. Eşsiz DeFi teklifleri ve birden fazla Blockchain ile uyumluluğu, portföylerini çeşitlendiren Türk yatırımcılar ortasında ilgi topladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Listeye Dikkat: Türklerin Gözü Bu 9 Altcoin’de! 2

Özetle, 9-15 Eylül haftasında Türkiye’deki kripto para piyasası çok çeşitli trend coin’lere sahne oldu. Bitcoin ve EthereumPoW üzere devlerden Kaspa üzere yeni rakiplere ve Pepe ve Pi Network üzere yenilikçi projelere kadar, Türk yatırımcılar kripto para ünitelerinin dinamik dünyasındaki fırsatları keşfetmeye devam etti. Piyasa geliştikçe, bu trendleri takip etmek Türkiye’de ve ötesinde kripto para alanında faaliyet gösteren herkes için değerini koruyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap