Bu Kripto Para Yatirimi Milyoner Yaptı: BTC20 de Patlayabilir mi?

Bu Kripto Para Yatirimi Milyoner Yaptı: BTC20 de Patlayabilir mi?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Kripto Para Yatirimi Milyoner Yaptı: BTC20 de Patlayabilir mi?

Kripto paraların heyecan verici dünyasında, zenginlik öyküleri büyüleyici bir trend haline geldi. Birinci Bitcoin yatırımcıları bu trendin ön saflarında yer alıyor. Bu türlü bir yatırımcı mütevazı bir meblağı dijital bir servete dönüştürdü. Artık Bitcoin hayat döngüsünün olgunluk evresine geldi. Bu yüzden, kripto para milyoneri olmak isteyenler piyasadaki bir sonraki büyük şeyi arıyor. Uzmanlara nazaran, BTC20‘nin (BTC20) ön satışı bu açıdan ilgi cazibeli bir fırsat olarak ortaya çıktı.

150 dolarlık kripto para yatırımını nasıl milyonlara dönüştü?

Kripto milyoneri olma fikri tüm yatırımcıları heyecanlandırıyor. Bunlardan Daniel Maegaard’ın kıssası geniş yankı uyandırıyor. Avustralya’nın Brisbane kentinde yaşayan 30 yaşındaki Maegaard, 2013 yılında Sunshine Coast Üniversitesi’nde psikoloji öğrencisiyken BBC’nin Bitcoin hakkındaki bir makalesine rastladı. O vakitler Bitcoin nispeten bilinmiyordu. Fakat fiyatı 15 dolardan 30 dolara çıkarak ikiye katlanmıştı. Fakat, bugünkü kıymetinin hala çok küçük bir kısmı.

The Hustle’ın bir makalesine nazaran Daniel, Bitcoin’in fiyat beklentileri karşısında heyecanlandı. Böylelikle, yarı vakitli işinden aldığı maaşla yatırım yapmaya karar verdi. Daniel yatırım yapmaya başladığında, BTC’nin bedeli yalnızca 150 dolardı. Fakat yıl sonunda, kripto paranın bedeli 950 dolara yükseldi. Daniel’in meslektaşları onu parasını çekmeye çağırsa da, o kripto yatırım seyahatine devam etti. Bu süreçte, XRP ve DASH (o zamanki ismiyle Xcoin) üzere öbür coinleri satın almaya başladı.

Kripto meraklılarının bildiği üzere, 2014 ve 2017 yılları ortasında BTC ve XRP fiyatları süratle yükseldi. Tabi ki Daniel’in portföy bakiyesi de o denli. Böylelikle 2017’nin başlarında Daniel’in kripto para net kıymeti milyon dolar sonunu aştı. Böylelikle, onu erken bir kripto milyoneri haline getirdi.

BTC Piyasası: Bu Kripto Para Yatirimi Milyoner Yaptı: BTC20 de Patlayabilir mi? 1

Birçok kripto milyonerinin bilakis Daniel, elde ettiği kârın değerli bir kısmını konut ve başka gerçek dünya varlıklarını satın almak için kullanmayı tercih etti. Farklı bir biçimde, BTC’ye yine yatırım yapmayı da tercih etti. 2017’nin sonunda coin’in pahası 2.000 dolardan 18.000 dolara yükseldiğinde bir servet daha kazandı. Bununla birlikte, Daniel ilerleyen yıllarda portföyünün büyük bir kısmını kaybetti. Fakat, öyküsü gelecek vaat eden dijital varlıklar konusunda risk almak isteyenler için nelerin mümkün olabileceğine dair heyecan verici bir örnek teşkil ediyor.

Yeni token BTC20 Bitcoin üzere patlayabilir mi?

Daniel’in kıssası gelecek vaat eden kripto projelerine erken girme potansiyelini gösteriyor. Bunun yanında piyasada yeni fırsatlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Dikkat çeken yeni projelerden biri, eşsiz ve yararlı bir hisseden kazanma protokolüne sahip Ethereum tabanlı bir token olan BTC20 (BTC20).

Token, Bitcoin’in birinci günlerindeki yörüngesini tekrarlamayı amaçlıyor. Bitcoin’in unsurlarını Ethereum’un gelişmiş fonksiyonlarıyla harmanlıyor. Böylelikle, Daniel Maegaard üzere başarılı yatırımcıların müsaadeden gitmek isteyenler için ilgi cazip bir seçenek sunuyor. BTC20’nin cazibesi, yalnızca üç gün içinde 300.000 dolar toplayan ön satış evresinde yatıyor.

BTC Piyasası: Bu Kripto Para Yatirimi Milyoner Yaptı: BTC20 de Patlayabilir mi? 2

Her bir token yalnızca 1 dolar olarak fiyatlandırıldı. Bu, Bitcoin’in tıpkı düzeyde kıymetlendiği vakitlere bir selam manasına geliyor. Bu düşük fiyat noktası, BTC20’nin Telegram kanalında değerli bir vızıltı yaratılmasına yardımcı olan ön satışa tüm yatırımcıların katılabilmesini de sağlıyor.

Heyecan yaratan bir öteki konu da BTC20’nin token sahiplerinin pasif gelir elde etmesini sağlayan stake’den kazanma sistemi. Geliştiricileri BTC20’yi bir Proof-of-Stake (PoS) mutabakat protokolü kullanarak oluşturdu. Bu yüzden, token sahipleri ek BTC20 kazanırken ağın güvenliğini desteklemeye yardımcı oluyorlar. Üstelik değerli bilgi süreç donanımlarına gereksinim duymadan bunu yapıyorlar. İlgi cazibeli stake-to-earn protokolü ve satış öncesi çekişiyle BTC20, önümüzdeki haftalarda yakından izlenmeye kıymet bir proje.

Makaledeki görüşler ve iddialar uzmanlara ilişkin olup, muhakkak yatırım tavsiyesi değildir. Btcpiyasasi.com olarak, yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap