Bu Hafta 16 Kıymetli Gelişme Kripto Paraları Etkileyecek!

Bu Hafta 16 Kıymetli Gelişme Kripto Paraları Etkileyecek!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Hafta 16 Kıymetli Gelişme Kripto Paraları Etkileyecek!

Bitcoin ve altcoin dünyasında nispeten sakin geçen bir haftanın akabinde, önümüzdeki hafta bölümü değerli ölçüde etkileyebilecek bir hareketlilik vaat ediyor. İşte kripto para meraklılarının yakından takip etmesi gereken kıymetli olayların ve duyuruların bir dökümü…

Haftanın başında birtakım kripto para gelişmeleri var

Bugünden başlarsak, Arbitrum’un CyberConnect (CYBER) ile entegrasyonu tamamlanmak üzere olup, CYBER tokeninin kullanımını ve verimliliğini potansiyel olarak artıracak. Öbür yandan, ApeCoin (APE) meraklıları, APE ekosistemini yine şekillendirebilecek ve merakla beklenen bir gelişme olan Rift’in çıkış tarihini bekleyebilirler. Pazartesi günü kritik bir diğer gelişme olarak Ispolink (ISP) geliştiricileri, kripto topluluğunda dalgalanmalar yaratması beklenen değerli bir duyuru yaptı. Başka yandan Binance, ABD SEC ile davasına yönelik mahkemeye evrak sunmayı planlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Hafta 16 Kıymetli Gelişme Kripto Paraları Etkileyecek! 1

Salı günü ise Alien Worlds (TLM) geliştiricileri, bu tanınan Blockchain tabanlı oyuna daha fazla derinlik katan yeni bir özelliği açıklayacak. Birebir gün, SEC Lideri Gary Gensler’in Senato Bankacılık Komitesi önünde tabir vermesi ve kripto piyasasını etkileyebilecek düzenleyici perspektifler hakkında bilgi vermesi planlanıyor. Bu gelişme, Türkiye saati ile 17.00’de yaşanacak.  

Haftanın ortasında TÜFE ve ÜFE dataları kritik

Çarşamba günü, Enjin Coin (ENJ), Enjin ekosistemi için yeni imkanlar sunabilecek bir atılım olan Enjin Blockchain’i başlatmaya hazırlanıyor. Öteki yandan Astar (ASTR) geliştiricileri, token tarihindeki en büyük duyuru olacağını sav ettikleri şeyi yapmaya hazırlanıyor ve bu da değerli bir beklenti yaratıyor. Ayrıyeten Çarşamba gününün en değerli olayı, ABD’den geliyor.  ABD Çekirdek Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ve ABD Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) yıllık datalarının 15.30’da açıklanması dikkat çekiyor. Bu sayılar, piyasa hassaslığı üzerindeki potansiyel tesirleri nedeniyle yakından izlenmekte.  Öte yandan FTX’in 3.4 milyar dolarlık kripto para tasfiyesi için mahkeme onayı alması beklenmekte.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Hafta 16 Kıymetli Gelişme Kripto Paraları Etkileyecek! 2

Perşembe günü, Metis (METIS), projeye olan inancı tekrar inşa etme yolunda değerli bir adım olan hack akınlarından etkilenenler için geri ödeme planının detaylarını açıklayacak. Ayrıyeten TSİ 15:15’te Avrupa Merkez Bankası faiz kararını açıklayacak ve beklentiler faiz artırımına gidilmeyeceği istikametinde. Beklenti 4.25 düzeylerindeydi. Ayrıyeten 15.30’da ABD Birinci İşsizlik Müracaatlarının açıklanmasını kritik. Yeniden Perşembe günü, ABD Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) bilgileri de açıklanacak.

Haftanın sonunda stablecoin’ler odakta olacak

Haftanın sonunda, çok beklenen Stablecoin Zirvesi’nin başlaması planlanıyor ve süratle gelişen stablecoin dünyasına dair içgörüler sunmakta. Bu gelişmeler önümüzdeki haftayı kripto para kesimi için çok kıymetli bir hafta haline getirecek. Olaylar geliştikçe gerçek vakitli güncellemeler ve tahliller için bizi izlemeye devam edin ve bu duyurulara ve ekonomik data açıklamalarına karşılık olarak potansiyel piyasa değişimlerine hazırlıklı olun.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap