Bu da Oldu: Ünlü Aktöre İçinde Bitcoin Bulunan Cüzdan Hediye Edildi

Bu da Oldu: Ünlü Aktöre İçinde Bitcoin Bulunan Cüzdan Hediye Edildi

Paylaş
Bu da Oldu: Ünlü Aktöre İçinde Bitcoin Bulunan Cüzdan Hediye Edildi

Kriptokoin – Ünlü kripto girişimcisi Bobby Lee kısa süre önce içinde Bitcoin’i bulunan Ballet isimli cüzdanı Bruce Willis’e hediye etti. Willis cüzdanı kızları için yılbaşı hediyesi olarak aldı. Ünlüler ve kripto para yatırımcıları, dijital para birimleri hakkında kamuoyunda farkındalığını artırıyor.

Hediyeler Willis için gerçekten de sürpriz oldu. Bobby Lee şu anda BTC Çin’in kurucu ortağı ve CEO’su. BTC, Lee’nin şirketi 2011 yılında tekrar kuruldu ve Çin’deki ilk bitcoin borsası olduğu biliniyor. Yeni Ballet kripto para birimi cüzdanı birkaç gün önce Lee tarafından piyasaya sürüldü.

Lee, Twitter’daki hikâyesini, aynı uçakta Çin’e yetkin aktörle birlikte seyahat ettiği için şanslı olduğunu söyleyerek anlatıyor. O andan faydalandı ve firmasının Ballet kripto cüzdanlarını ve Bitcoin’i Willis’e tanıttı. Lee ayrıca Wi-Fi üzerinden 0.01 BTC’yi Hollywood yıldızına da verdi. BTC, altın kaplama cüzdanlarda tutuldu ve kripto CEO’su tarafından hediye edildi.

Sahte Hikaye mi?

Ancak, birçok Twitter kullanıcısı henüz hikayeye inanmıyor. Tanınmış bir Twitter kullanıcısı @DrBitcoinMD, Lee’nin anlattığı gibi bu tür olayların olma ihtimalinin olmadığını söyledi. Lee’nin gönderdiği bulanık fotoğrafın Willis’in bilgisi olmadan çekildiğini ve “aldatmaca cüzdanının” reklamını yapmak için Lee tarafından kullanıldığını belirtiyor.

Bitcoin meraklısı Lee’nin neden Willis ile fotoğraf çektirmediğini, hatta ünlülerle tanışan çoğu insan gibi iki kızını neden fotoğraflamadığını soruyor. Çoğu Twitter kullanıcısı Dr. Bitcoin ile aynı fikirde görünüyor ve Bobby Lee’yi gerçeği anlatmaya çağırıyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap