Bu Altcoin Kurucusu Coinlerini Borsaya Gönderdi! Satış mı Geliyor?

Bu Altcoin Kurucusu Coinlerini Borsaya Gönderdi! Satış mı Geliyor?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Kurucusu Coinlerini Borsaya Gönderdi! Satış mı Geliyor?

Popüler bir altcoin projesi olan LRC’nin gerisindeki Loopring Protocol’de hareketlilik vardı. Protokolün kurucusu Daniel Wang’ın cüzdanı harekete geçti. Wang, bir müddet evvel misyondan ayrılmış olsa da LRC coinlerini hala kullanıyor üzere duruyor. Çünkü kurucunun elindeki LRC’lerin bir kısmı borsaya aktarıldı. Bu da satışın gelip gelmediği konusunda kaygılara yol açtı. İşte detaylar…

Altcoin projesinin kurucusu hareket halinde

Yakın tarihli bir gelişmede, on-chain datalar Loopring Protocol kurucusu Daniel Wang’ın kripto para ünitesi alanında kıymetli bir transfer gerçekleştirdiğini ortaya çıkardı. “danielwang.eth” adresini kullanan Daniel Wang, 20 Ağustos’ta toplanan bilgilere nazaran sadece bir saat evvel faaldi ve 100 milyon Loopring (LRC) token transferi gerçekleştirdi. Transfer edilen tokenlerin kıymeti 18,8 milyon dolar üzere etkileyici bir sayıdır. Daniel Wang’ın kripto para dünyasına iştiraki, bilhassa Loopring Protocol’e yaptığı katkılarla dikkat çekmiştir. Lakin bu son transfer, Mart 2022’de Loopring Protocol’den ayrıldığını ve projenin günlük operasyonlarından uzaklaşma kararını açıkladığı evvelki duyurusunun akabinde geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Kurucusu Coinlerini Borsaya Gönderdi! Satış mı Geliyor? 1

Ayrılışından bu yana Daniel Wang sahneden kaybolmadı. Brecht Devos ve öteki önde gelen isimlerle birlikte Wang, zkRollup teknolojisi üzerine inşa edilmiş öncü bir Ethereum Layer2 ağı olan Taiko’nun kurucu ortağı olarak yeni bir uğraşa girişti. Bu proje, Ethereum’un karşılaştığı ölçeklenebilirlik problemlerini ele alarak ağ üzerinde daha süratli ve daha verimli süreçler yapılmasını sağlamayı amaçlıyor. Dikkat cazip bir biçimde, Taiko finansman halinde değerli bir dayanak sağlamayı başardı. Proje, iki finansman çeşidini muvaffakiyetle tamamlayarak toplamda 22 milyon dolar üzere etkileyici bir sayı elde etti. Grup, Ethereum ekosisteminin ölçeklenebilirliğini ve genel kullanılabilirliğini artırmaya yönelik çalışmalarına devam ederken, bu finansman elbet Ethereum Layer2 ağının geliştirilmesini ve genişletilmesini desteklemede çok değerli bir rol oynayacaktır.

100 milyon LRC borsaya aktarıldı

Daniel Wang’ın 100 milyon LRC tokenini Loopring Exchange’e aktarması, bu atağın arkasındaki nedene ait merak uyandıran soruları gündeme getiriyor. Wang artık Loopring Protokolü’nün günlük operasyonlarında karmaşık bir halde yer almasa da, Taiko üzere projeler aracılığıyla kripto para ünitesi alanıyla devam eden etkileşimi, Blockchain teknolojisinin hudutlarını zorlamaya olan bağlılığını gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap