Bu Altcoin Fırladı! Daha Güzel Bir Bitcoin mi?

Bu Altcoin Fırladı! Daha Güzel Bir Bitcoin mi?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Fırladı! Daha Güzel Bir Bitcoin mi?

Bitcoin, BRC-20 token standardının tanıtılması ve Ordinals metinlerinin sayısının yalnızca sekiz günde %92 artmasıyla duraksıyor. Tıkanan Bitcoin Blockchain eşliğinde bu altcoin topluluğu ses yükseltiyor.

Tıkanan Bitcoin, bu altcoin fiyatında ralliyi tetikledi

Şu anda BRC-20 token standardı olarak popülerleşen kod tabanlı metinler, Bitcoin Blockchain üzerindeki Ordinals metinlerindeki büyük artışın ana nedeni haline geldi. Bu tokenlerin toplam piyasa bedeli yalnızca 10 günde 350 milyon doları aşmış durumda. Ağır talep, dün Binance’in BTC çekme süreçlerini askıya almasına neden olan son vakitlerin en büyük trafiklerinden birini meydana getiriyor.

Bu gelişme, Bitcoin fork’u Bitcoin Cash’in (BCH) versiyonu olan Bitcoin SV (BSV)’yi ön plana çıkarttı. Eğilim, Bitcoin SV (BSV) fiyatının gün içi %30’luk rallisiyle eşleşiyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Fırladı! Daha Güzel Bir Bitcoin mi? 1

Bitcoin SV daha âlâ bir Bitcoin mi?

Tıkanan Bitcoin ağının akabinde alıcılar Bitcoin SV’ye akın ediyor. SVV böylelikle, 8 Mayıs’tan bu yana süreç hacminde yaklaşık üç kat artış kaydetti. Kısa müddette, dokuz haftanın en yüksek düzeyi olan 40,44 dolara yükseldi.

BSV, Bitcoin’in 4 MB blok boyutu hududundan bin kat daha fazla, rakiplerinden farklılaşmak için 4 GB’a kadar blok boyutları sunuyor. Ayrıyeten, başlangıcından bu yana, mahallî token, akıllı kontratları ve öbür Ethereum gibisi yetenekleri etkinleştiren betik komutları içermektedir. Bitcoin, Kasım 2021’de, daha sonra Ordinals Protokolünü ortaya çıkaran Taproot yükseltmesiyle tıpkı şeyi yaptı.

Altcoin BSV’nin savunucuları, BSV’nin daha uygun bir Bitcoin olmasının nedenleri olarak Blockchain’in saniyede 50.000 süreç hacmine ve düşük süreç fiyatlarına işaret ediyor.

Bitinfocharts.com’a nazaran, BSV süreç fiyatları son vakitlerde arttı. Lakin ortalama 0,0374 dolar fiyatla nispeten düşük kalmaya devam ediyor. Bu ortada, kullanıcılar BRC-20’ye talep gösterdikçe ortalama Bitcoin fiyatları 31,91 dolara ulaştı. Bu da şu anda Bitcoin Blockchain’de son vakitlerin en ağır trafiğine işaret ediyor.

BSV’nin avantajları

BSV’nin BTC’ye nazaran objektif avantajları eşliğinde, BTC’nin blok boyutunu büyütme konusu bir kere daha gündemde. Daha büyük blok boyutu, daha fazla süreç tek bir bloğa sığabileceğinden daha fazla ölçeklenebilirlik sağlar. Böylelikle kapasiteyi artırır ve ortalama süreç fiyatını düşürür. Bitcoin SV Blockchain hakkında daha fazla detaya Btcpiyasasi.com olarak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap