Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: 24x Bekleniyor!

Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: 24x Bekleniyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: 24x Bekleniyor!

Bitcoin ve altcoin dünyasında çok fazla iddiaların olduğunu görüyoruz. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilmiyoruz. Fakat her vakit bir umudun olduğunu söylemek mümkün. 5 altcoin için beklentiler had safhaya çıkmış durumda. Detaylara bakalım.

Altcoin Ethereum için yükseliş beklentileri

Ethereum fiyatı yaklaşık iki ay boyunca 1.800 doların üzerinde sabit kaldı. Bugün ise 1.864 dolardan süreç gördü. Üst tarafta, süreç hacmindeki genel düşüşün ortasında fiyat hareketi 2.000 doların altında sınırlandı. Temmuz başındaki Ripple kararının akabinde yatırımcılar Bitcoin (BTC) ve altcoin Ethereum’a daha az odaklandılar. XRP, Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Solana (SOL) ve son olarak Dogecoin (DOGE) üzere öbür önde gelen altcoinleri tercih ettiler.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: 24x Bekleniyor! 1

Ethereum bu türlü bir vakitte 1.800 doların üzerinde kaldı. Ayrıyeten bu durum 1.700 ve 1.600 dolara mümkün düşüşleri engelleyen bir hareket oldu. Mevcut piyasa bedelinden bir toparlanma olursa altcoin Ethereum 2.000 doların üzerine çıkacak

Ethereum’un ralli yapması için ne gerekiyor?

Ethereum fiyatının değerli bir kırılmanın eşiğinde olduğuna dair yaklaşımlar var. Buna nazaran Mayıs 2022’deki düzey olan 2.400 dolar ile 2.000 dolar ortasında boşluğu kapatması beklentiler dahilinde. Buna nazaran günlük grafik, aykırı baş ve omuz (H&S) formasyonunun oluşumunu gösteriyor. Bu durum altcoin için %19’luk bir yükseliş manasına geliyor. Buna nazaran fiyat 2.385 dolar düzeyine çıkacak.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: 24x Bekleniyor! 2

H&S ticareti yaparken başka göstergelere de bakmak gerekiyor. Bilhassa altcoin Ethereum piyasalarındaki fon giriş ve çıkışlarını izleyen Para Akışı Endeksi’ne (MFI) başvurulmalıdır. Bununla birlikte, günlük grafikte sunulan MFI, yükseliş görünümüne sahip. Bu da bir kırılmanın kapıda olduğu manasına geliyor.

Terra Luna Classic (LUNC) topluluğu artış bekliyor

Terra Luna Classic (LUNC) topluluğu, olumlu bir model ve topluluğa ilişkin cüzdan teklifiyle fiyat artışı bekliyor. Analistler altcoin LUNC için %400’lük bir fiyat artışı öngörüyor. LUNC, devam eden olumlu ivme ile heyecan verici bir yatırım fırsatı sunuyor.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: 24x Bekleniyor! 3

Çekirdek geliştirici Joint L1 Task Force (L1TF), LUNC fiyatındaki artışla birebir vakte denk gelen, topluluğa ilişkin bir cüzdan kurulmasını teklif etti. Kıymet o vakitten bu yana istikrarlı bir düşüş yaşamış durumda. Lakin, uzmanlar güzelleşme potansiyeli konusunda optimist olmaya devam ediyor.

Parlak bir gelecek beklentisi

X platformundaki Javon Marks da dahil olmak üzere önde gelen kripto analistleri, LUNC token için parlak bir gelecek öngörüyor. Token’ın son 12 aydaki fiyat hareketine ait tahlilleri, %400’lük şaşırtan bir fiyat artışı potansiyeli olduğunu düşündüren umut verici bir modele işaret ediyor. Bu optimist ivme, altcoin LUNC topluluğu içinde kıymetli bir büyümeye yol açabilir.

Bir fiyat rallisi için görünüm umut verici. Lakin uzmanlar bu cins bir büyümenin tam olarak gerçekleşmesinin birkaç ay sürebileceği konusunda uyarıyor. Geliştiriciler, ağda değerli değişiklikleri uygulamak için ihtimamla çalışıyorlar. Başka taraftan bu da yatırımcılar ve LUNC sahipleri için kimi agresif fiyat hareketlerini tetikleyebilir.

Kripto analisti Michaël van de Poppe’den Bitcoin tahmini

Yaygın olarak takip edilen bir kripto traderından yeni bir haber var. Trader Bitcoin (BTC) için bugün ve yarınki fiyat hareketinin büyük kıymet taşıdığına inanıyor. Kripto analisti Michaël van de Poppe, 661.300 Twitter takipçisine seslendi. BTC’nin fiyat hareketinin, her ikisi de bugün açıklanacak olan ABD’nin şahsî tüketim harcamaları (PCE) ve gayri safi yurtiçi hasıla (GSYİH) sayıları tarafından belirleneceğini söylüyor.

Analist sayıların yeterli gelmesi halinde BTC’nin 30 bin dolar düzeyini aşacağı fikrinde. Ayrıyeten bu düzeylerin gelmesi halinde de şaşırmayacağını tabir ediyor.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: 24x Bekleniyor! 4

Van de Poppe’ye nazaran, GSYİH sayıları beklenenden daha olumlu geldi. Trader, PCE sayılarının da olumlu olması halinde BTC’nin yükselmesini bekliyor.

Altcoin LINK için 10 dolar vurgusu

Michaël van de Poppe yalnızca Bitcoin ile ilgili görüş sunmuyor. Birebir vakitte kripto para ünitesi LINK için de görüşler ortaya koyuyor. Buna nazaran altcoin Chainlink’e (LINK) odaklanan kripto analisti, LINK’in patlamaya hazır olduğunu öngörüyor.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: 24x Bekleniyor! 5

LINK’e yatırım yapılması tavsiyesinde bulunan analist kripto para ünitesinin tekrar test ile dolduğunu tabir ediyor. Buna nazaran altcoin fiyatının yakın bir vakitte 10 dolar düzeyine geleceğini söylüyor. Btcpiyasasi.com olarak LINK’in 8 dolar düzeyinden süreç gördüğünü belirtelim.

Dogecoin için beklenti

Shiba Inu’nun (SHIB) rakibi Dogecoin’e (DOGE) bir göz atan kripto analisti, tekrar üst tarafta büyük bir hareket öngörüyor. Bu beklentiye nazaran altcoin Dogecoin değerli bir artışın arifesinde.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: 24x Bekleniyor! 6

Analiste nazaran DOGE muhtemelen 0,10 dolara gerçek genişlemesini sürdürüyor. Analist bu noktada taban düzeylerin satın alınması tavsiyesinde bulunuyor. Bu yazıyı yazarken DOGE 0,787 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Altcoin XRP için devasa tahmin

Üst seviye bir Bitcoin analisti, XRP’nin yaklaşan boğa koşusunda 25 ila 30 dolar ortasında bir sayıya geleceğini söylüyor. Ayrıyeten bu birikim evresinde dikkatli olunmasını tavsiye ediyor. Öteki taraftan Bitcoin yanlısı bir kripto analisti olan Captain Faibik, attığı bir tweet’te, altcoin XRP’nin yaklaşan boğa koşusunda 25 ila 30 dolar ortasında yüksek düzeylere çıkabileceğine olan inancını lisana getirdi. İyimserliğine karşın, mevcut evreye soğukkanlılıkla yaklaşılması gerektiğini vurgulayarak dikkatli olunmasını tavsiye etti. 

Captain Faibik, Kaybetme Korkusuna (FOMO) yenik düşülmemesini tavsiye etti. Yatırımcıları istikrarlı ve sabırlı bir birikim stratejisi benimsemeye çağırıyor. Ayrıyeten Faibik, beklenen boğa koşusunun boş bir hayal olmadığını söz ediyor. Buna nazaran, bir vakit sorunu olduğuna dair teminat veriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap