Bu 2 Metaverse Coin, Düşüşe Meydan Okudu!

Bu 2 Metaverse Coin, Düşüşe Meydan Okudu!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 2 Metaverse Coin, Düşüşe Meydan Okudu!

İki metaverse coin, piyasaların geri kalanı soğurken bile güçlü bir şekilde toplanıyor. Everdome (DOME) ve Metahero (HERO), Everdome’un resmi olarak 8 Şubat’ta yayına girmesinden bu yana yükseliş modunda yer alıyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Bu metaverse coin, güçlü hareketler sergiliyor!

Everdome oyunu, kullanıcıların mülk satın alabilecekleri veya kiralayabilecekleri, gerçek hayattaki ürünler ve hizmetler için reklamlar yerleştirebilecekleri ve pazarda ürün satabilecekleri dünyanın ilk hiper-gerçekçi metaverse ortamını sunuyor.

Metaverse coin Everdome, 0,019 dolarlık lansman fiyatından yaklaşık %400 kazanç sağladı ve 0,076 dolara bir düzeltme yapmadan önce 0,093 dolara ulaştı. Bu, kripto para için genel olarak %300 kazanç anlamına geliyor. Proje, bir tweet’te DOME’un ticaret hacminin OKX ticaret platformunda arttığını söylüyor.

Everdome’un lansmanını takip eden 10. günde isim yapmak için hiç zaman ayırmadık. DOME, 150 milyon dolarlık işlem hacmiyle OKX’te 3. sırada… Everdome, Metahero’nun olağanüstü teknolojisinin yaşaması, etkileşim kurması ve gelişmesi için… tamamen her yerde bulunan bir Web3 deneyimi için bir hedef sağlayacak.

BTC Piyasası: Bu 2 Metaverse Coin, Düşüşe Meydan Okudu! 1

Metaverse projesi Metahero, Wolf Studio ile ortaklık kurdu!

Metahero, devrim niteliğindeki 3D tarama teknolojisi haberlerinin dalgalar oluşturmaya başladığı Aralık ayında da güzel bir ralli yaşadı. Oyun, oyuncuların kendilerinin dijital versiyonlarını oyun ortamına gerçekten yükleyebilmeleri için hiper gerçekçi insan avatarları oluşturmak için Wolf Studio ile ortaklık kurdu.

Metahero, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiştir ve ayrıca oyunun ekosistemi ve işlevselliğinin bir parçası olarak NFT akıllı sözleşmeleri uygular. En son fiyat artışında Metahero, %88,2 artışla 0,051 dolardan 0,096 dolara yükseldi, ancak daha sonra geri çekildi. Everdome kısa süre önce oyun içi görüntülerin kaygan görünümünü gösteren bir örneği tweetledi. Proje ayrıca  Arabian Business dergisinin hem Everdome hem de Metahero hakkında öne çıkan bir yazı yazdığını paylaştı. Ekip konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Everdome, Orta Doğu’nun önde gelen yatırımcı ve iş dergisi Arabian Business’ın ön kapağına çıktı. Arabian Business, Everdome ve Metahero’nun gelecekteki başarısına şimdiden ilgi gösteren bir topluluğa ulaştı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap