BtcTurk’un Kurucusu Yüzmilyonlarca Dolarlık Bitcoin Tahmini İçin Tarih Verdi!

BtcTurk’un Kurucusu Yüzmilyonlarca Dolarlık Bitcoin Tahmini İçin Tarih Verdi!

Paylaş
BtcTurk’un Kurucusu Yüzmilyonlarca Dolarlık Bitcoin Tahmini İçin Tarih Verdi!

Kriptokoin.com – Birçok analist Bitcoin’in son düşüş aşamasını çoktan terk ettiğini ve halving olayının etkisiyle önümüzdeki dönemlerde yeni yüksekleri test edebileceğini düşünüyor. Bu görüşü destekleyenler arasında yer alan BtcTurk’un kurucusu Kerem Tibuk devasa bir BTC tahminiyle manşetleri süsledi. Türk kripto para camiasının ünlü ismine göre, BTC 2021 Aralık ayında 400.000 doları görecek.

Analist ve uzmanlara göre, halving Bitcoin’i zirvelere taşıyacak!

2017’de Bitcoin tarihte ilk kez 20.000 dolara ulaştı ve bu şimdiye kadar piyasadaki en popüler kripto para birimi tarafından kaydedilen en yüksek fiyat oldu. 2018’de Bitcoin bir ayı piyasasında işlem gördü ve 2019’da kripto para birimi, değerinin bir kısmını geri kazanmaya çalıştı ve yüzde 140’a yakın yükseldi. Ancak, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala çok uzakta ve yazım sırasında 9.400 ABD dolarının altında işlem görüyor.

Birçok analist ve uzmana göre, gelecek yıl Bitcoin’in yaşayacağı halving olayıyla birlikte, piyasa bir kez daha yukarı doğru hareket etmeye başlayabilir ve daha da yüksek değerlere ulaşabilir. Madenciler için Bitcoin ödülleri Mayıs 2020’de %50 azalacak. Bu şekilde madenciler her blok bulduklarında 12,5 BTC yerine 6,25 BTC alacaklar.  Bu tarihsel verilere göre, Bitcoin için bir yükseliş olayı, çünkü madencilerden daha az satış baskısı olacak. Halving’le Bitcoin talebinde bir artış olması ve kripto para biriminin fiyatının önceki boğa piyasalarından daha hızlı tepki vermesi bekleniyor.

BtcTurk kurucusu: Bitcoin 2021 Aralık’ta 400.000 dolara ulaşacak

Pek çok analist zaten Bitcoin’in son düşüş aşamasını çoktan terk ettiğini ve önümüzdeki dönemlerde yeni bir yüksek seviyeye ilerleyebileceğini düşünüyor. Bu şekilde düşünen uzmanların arasına popüler Bitcoin borsası BtcTurk’un kurucusu Kerem Tibuk’ta katılıyor. Türk kripto para camiasının ünlü ismi Kerem Tibuk’ta Bitcoin’de halving etkisinin büyük olacağını düşünüyor.

BtcTurk kurucusu, Kriptometre programında Bitcoin’in fiyatının gelecekte görebileceği seviyeleri ele aldı. Kerem Tibuk, son dönemde yaşanan fiyat düşüşlerine rağmen lider kripto paranın büyümeye devam ettiğini vurguladı. Açıklamalarının devamında BtcTurk kurucusu, Mayıs 2020’de gerçekleşecek olan Bitcoin halving olayına dikkat çekti. Kerem Tibuk’a göre, BTC halving olayından bir yıl sonra yani 2021 Aralık ayında token başına 400.000 dolara ulaşacak.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap