BtcTurk’te teknik sorun: Yatırma/çekme süreçleri durdu!

BtcTurk’te teknik sorun: Yatırma/çekme süreçleri durdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: BtcTurk’te teknik sorun: Yatırma/çekme süreçleri durdu!

Sosyal medyada kullanıcılar, BtcTurk’teki hesaplarından Türk lirası yatırma ve çekme süreçlerinde bu sabahtan beri düşünce yaşadı. Toplumsal medyada panik olan kullanıcılar, BtcTurk’u soru yağmuruna tuttu. BtcTurk gönderilerine yorum yapmaya başlayan borsa kullanıcıları, yatırma/çekme süreçlerinin gerçekleşmediğini lisana getirmeye başladı. Husus üzerine kullanıcılara cevap vermeyen başlayan resmi BtcTurk X hesabı, “Türk lirası yatırma/çekme süreçlerinde yaşanan teknik bir aksaklıktan ötürü gecikmelerin yaşanıyor.” dedi. Şimdiki durumu takip etmek ismine kullanıcılarıyla bir ilişki paylaşan BtcTurk, teknik sorun üzerine çalışmalarına devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: BtcTurk’te teknik sorun: Yatırma/çekme süreçleri durdu! 1

Müşteri hizmetlerine akın ettiler!

X üzerinde kâfi dayanağı bulamayarak yansısını daha sert bir biçimde göstermeye başlayan BtcTurk kullanıcıları, müşteri hizmetlerinde devayı aradı. Olayla bir arada çok sık aranan müşteri hizmetleri bağlantı sınırında bir yoğunluk oluştu. Sabahtan bu yana bilhassa de yatırma/çekme süreçlerinde sorun yaşayan BtcTurk kullanıcıları, toplumsal medya platformlarından şikayetlerini lisana getiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: BtcTurk’te teknik sorun: Yatırma/çekme süreçleri durdu! 2

Kullanıcıların lisana getirdiği meşakkatler sırf yatırma/çekme süreçleriyle sonlu kalmadı. Transfer fiyatlarında yüksek bir ölçünün talep edildiğini vurgulayan bir BtcTurk kullancısı, başka borsalarda 1 USD transfer kurul fiyatı ödenirken, bu sayının BtcTurk’te 2,5 USD’ye kadar varmasından ötürü şikayetini lisana getirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: BtcTurk’te teknik sorun: Yatırma/çekme süreçleri durdu! 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap