Brandefense, Bridge Partner Programı’nı duyurdu

Brandefense, Bridge Partner Programı’nı duyurdu

Paylaş
BTC Piyasası: Brandefense, Bridge Partner Programı’nı duyurdu

Siber güvenlik şirketi Brandefense, yenilikçi siber güvenlik tahlilleriyle kurum ve kuruluşların marka prestijini müdafaa ve geliştirme nosyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz periyotta, Bridge Partner Programı’nı duyuran Brandefense, iş ortaklarının dijital risk muhafaza hizmetleri aracılığıyla büyüyen bir tehdit ortamından ve artan güvenlik yetkinliği eksikliğinden kaynaklanan değerli zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Dijital risk müdafaa hizmetleri (DRPS), harici hücum yüzeyi idaresi (EASM) ve tehdit istihbaratı (TI) tahlilleri sunan siber güvenlik şirketi Brandefense, yeni ve genişletilmiş Bridge Partner Program’ını duyurdu. Siber tehditlerin giderek daha karmaşık hale gelmesiyle birlikte kuruluşlar, yetenekli siber güvenlik uzmanlarına yönelik daima artan talebi karşılamak için sağlam ortaklar arıyor. Bu pazar gereksinimine karşılık olarak, Brandefense’in yeni programı, ortak kuruluşları güçlendirmek ve desteklemek için tasarlanmış bir dizi yeni özellik sunuyor.

Bu kapsamda, dört farklı katmanda (Authorized Partner, Silver Partner, Gold Partner ve Platinium Partner) tasarlanan program; markaların uzmanlık ve ticari tesir düzeylerine bağlı olarak geliştirilmiş hizmetler içeriyor. Bu hizmetler aracılığıyla kapsamlı eğitimlere, satış aktifleştirme kaynaklarına ve teknik dayanağa ulaşan markalar; hem görünürlüklerini artırmak hem de potansiyel müşterilere ulaşmak gayesiyle iş birlikleri geliştirebiliyor.

Brandefense Bridge Partner Program, işbirliğini geliştirmeyi, pazar erişimini genişletmeyi ve dala kapsamlı siber güvenlik tahlilleri sağlamayı hedefliyor.

Bridge Partner Programı ile iş optimizasyonunu daha ileri düzeye taşımayı amaçlayan Brandefense; dijital risk muhafaza hizmetleri aracılığıyla büyüyen bir tehdit ortamından ve artan güvenlik yetkinlikleri eksikliğinden kaynaklanan değerli zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. İstihbarata ulaşma mühletini hızlandırmak, iş operasyonlarını optimize etmek ve iş ortaklarına kar marjlarını artırmalarına yardımcı olurken faal savunma sağlamak için tasarlanmış özel tehdit istihbaratı hizmetleri sunuyor.

İş Ortağı Programı, proaktif yaklaşımlar sayesinde iş ortaklarını destekliyor

Sunduğu proaktif yaklaşımlar sayesinde pazar hacmini artırmak, iş operasyonlarının optimazsyonunu sağlamak ve güçlü iş birlikleri inşa etmek isteyen iş ortaklarını desteklemek gayesiyle tasarlanan Bridge Partner Programı, dinamik yapısıyla iş dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Birden fazla iş paydaşlığı seviyesinin yer aldığı program, Brandefense’in yenilikçi tahlillerini iş portföylerine entegre etmek isteyen iş ortaklarının hem gayeleri hem de istekleri konusunda muvaffakiyete ulaşmaları için çeşitli kaynaklara ve destekleyici ögelere erişim sağlıyor.

Bu doğrultuda, Brandefense kurum ve kuruluşların spesifik gereksinimlerini anlamak ve bu gereksinimlere yönelik alternatif tahliller geliştirmek için şahsileştirilmiş bir hizmet sağlayıcısı rolü üstleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap