Bozcaada Caz Şenliği, bu yıl da Paribu’nun ana sponsorluğunda gerçekleşecek

Bozcaada Caz Şenliği, bu yıl da Paribu’nun ana sponsorluğunda gerçekleşecek

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bozcaada Caz Şenliği, bu yıl da Paribu’nun ana sponsorluğunda gerçekleşecek

, kültür sanat alanındaki takviye ve iş birlikleri kapsamında bu yıl da Bozcaada Caz Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi. 8-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan şenlik, 7’nci sefer sanatseverlerle buluşacak. 2021 yılından bu yana şenliğe takviye veren ve ikinci sefer şenliğin ana sponsorluğunu üstlenen Paribu, “Cazın Rotası Caz Adası” telaffuzuyla hazırladığı kampanya sinemasını yayınladı.

Bu yılın teması: Oyun

Her yıl farklı bir tema çerçevesinde düzenlenen, farklı disiplinlerin buluştuğu Bozcaada Caz Festivali’nin bu yılki teması “oyun”. Yerli ve yabancı müzisyenlerin sahne alacağı şenlikte, oyun teması kapsamında birbirinden farklı atölyeler ve etkinlikler de gerçekleşecek.

Festivalde sahne alacak sanatkarlar ortasında; ödüllü saksafoncu Nubya Garcia, Güney Fransa’nın tınılarını elektronik müzikle buluşturan Kazy Lambist, İsrailli müzisyen Avishai Cohen, Teis Semey, Big Vicious, Türkiye’de caz davulunun öncülerinden Ferit Odman, Meral Polat Trio ve Bozcaada Ensemble üzere isimler yer alıyor.

Paribu da farklı nesilden sanatçı ve sanatseverleri bir ortaya getiren Bozcaada Caz Şenliği boyunca geçtiğimiz yıl olduğu üzere pop-up konserlere mesken sahipliği yapacak. Ayrıyeten, sürpriz ödüllü oyun ve atölyeler de düzenleyecek. Şenliğin programı hakkında ayrıntılı bilgi ve bilet almak için Bozcaada Caz Festivali’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap