BNB’yi kapıda bekleyen tehlike: Çift haneleri görebilir!

BNB’yi kapıda bekleyen tehlike: Çift haneleri görebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: BNB’yi kapıda bekleyen tehlike: Çift haneleri görebilir!

Çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalan Binance, BNB‘nin fiyat yapısıyla tehlike saçmaya başladı.

Son vakitlerde işçi ayrılıkları ile piyasayı sallayan Binance, sadece borsa genelinde değil, dal bazında bir panik havası yarattı. Düzenleyici baskısı, teknik sorunlar ve üst seviye yetkililerin istifası üzere çeşitli meseleler ile gündeme gelen kripto para borsası, bunlara ek olarak BNB fiyatıyla da gündeme geldi. 218 – 203 dolar aralığında süreç görmeye devam eden borsa token’ı, bu alanı aşağı kırdığı taktirde çift haneli sayılara düşebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: BNB’yi kapıda bekleyen tehlike: Çift haneleri görebilir! 1

75 dolara bir düşüş şaşırtmaz!

BNB’nin genel tablodaki fiyat yapısını incelemek için haftalık vakit dilimi, hoş bilgiler sunabilir. Evvelki süreçlerde 203 – 218 dolar aralığını tesirli bir takviye bölgesi olarak kullanan borsanın token’ı, günümüze gelindiğine bu gücü kaybetmiş halde.

Haziran ayının ortasından bu yana kırmızı boyalı alanın civarında seyreden BNB, iki kere 203 dolara temas gerçekleştirdi. Bu temaslardan kâfi reaksiyonun alınamaması, BNB’deki mümkün bir krizi akılla getirdi.

Binance’in de bir müddettir farklı sorunlar ile çaba verdiğini düşünürsek şayet, 203 doların aşağı istikametli kırılımıyla birlikte sert bir satış baskısı görülebilir. Ayrıyeten teknik yapıda çok fazla fiyat boşluğu olmasından ötürü 75,6 dolara kadar bile düşüş bir kelam konusu. BNB için takip edilebilecek takviye düzeyleri sırasıyla 185,2 – 147,4 – 118,5 ve 75,6 dolardır.

Ulaş Utku Bozdoğan: BNB’yi kapıda bekleyen tehlike: Çift haneleri görebilir! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap