Bloomberg Analisti Bu Sefer Olumlu Konuştu: Bitcoin Yükselebilir!

Bloomberg Analisti Bu Sefer Olumlu Konuştu: Bitcoin Yükselebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Bloomberg Analisti Bu Sefer Olumlu Konuştu: Bitcoin Yükselebilir!

Geçtiğimiz haftalarda Bitcoin için karanlık bir görünüm sunan kıdemli Bloomberg analisti Mike McGlone, bu sefer olumlu konuştu. Grayscale zaferinin, yeni bir piyasa modeli hazırladığından bahsetti.

Mike McGlone, Grayscale zaferinin akabinde Bitcoin yükselişi bekliyor

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız en son tahlillerinde McGlone, kripto piyasasının likidite külfetine dikkat çekmişti. Bilhassa, Bitcoin’in likidite açısından son vakitlerde eridiğini vurguladı. McGlone’a nazaran bu durum Bitcoin için pump günlerinin bittiği manasına geliyordu.

29 Ağustos’un Grayscale zaferi ve potansiyel Bitcoin ETF onayları, McGlone’ın iddialarını tekrar şekillendiriyor. Kıdemli Bloomberg analisti, bugün X hesabından Bitcoin fiyatında daha yüksek düzeyleri beklediğini yazdı…

29 Ağustos’ta, ABD Temyiz Mahkemesi Devre Hakimi Neomi Rao, SEC’in Grayscale’in ETF başvurusunu reddetme tarafında aldığı kararını iptal etmesini emretti. Bitcoin ETF’leri için yeni bir sayfa açan gelişme, piyasa fiyatları açısından da tesirli oldu. McGlone’da bu görünüme katılıyor…

“Bitcoin için 30.000 dolar yeni 12.000 dolar olabilir”

McGlone, X hesabından paylaştığı son kıymetlendirme raporunda, Bitcoin’in 30.000 dolarlık pahasının, 2020’deki 12.000 dolarlık düzeye emsal formda düşebileceğini söz etti. ABD’de Bitcoin spot ETF’lerinin kaçınılmaz formda onaylanmasının yaklaştığına işaret eden McGlone, tüm riskli varlıklar için hala odadaki fil olarak kalan durumun, Fed’in ekonomik daralma tarafında sıkılaşmasına karşın devam ettiğini vurguladı. Tahlillerine nazaran:

Bitcoin’in 30.000 dolarlık kıymeti yeni 12.000 dolar olabilir – ABD’de Bitcoin ETF’lerinin kaçınılmaz onayı yaklaşıyor, lakin tüm riskli varlıklar için odadaki fil devam ediyor — ve Fed hala sıkılaşıyor ekonomik daralmaya yanlışsız eğilim.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap