Blockchain Economy Dubai Summit 2023: Yalnızca İki Hafta Kaldı ve Beklenti Yüksek

Blockchain Economy Dubai Summit 2023: Yalnızca İki Hafta Kaldı ve Beklenti Yüksek

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Blockchain Economy Dubai Summit 2023: Yalnızca İki Hafta Kaldı ve Beklenti Yüksek

Blockchain Economy Dubai Summit, aktifliğe sadece iki hafta kala blockchain ve kripto topluluklarında gözle görülür bir heyecan mevcut. 4-5 Ekim 2023’te Le Meridien Dubai Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılması planlanan bu aktiflik, 85 ülkeden 3.000’den fazla blockchain girişimcisini, kripto meraklısını ve bölüm önderini bir ortaya getiriyor.

Zirve, Ana Sponsor olarak OKX’in de ortalarında bulunduğu yüksek profilli sponsorlar ve Uniqan Capital, Foxify, Saitama, B2rbroker, B2BinPay, UZX, Bitunix, Tencent Cloud, Expand My Business, Avrora Metaverse, P2Pbet, Areon üzere öteki değerli ortaklar tarafından desteklenmektedir.

Etkinliğimize katılacak kimi iştirakçiler şu biçimde;

 • Lennix Lai, OKX Küresel Ticaret Direktörü
 • Dr. Ebrahim Al Alkeem, Abu Dabi Hükümeti Yöneticisi ve Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik ve Yapay Zeka konusunda yetkili
 • Martin Hanzl, EY Hukuk Yeni Teknolojiler Başkanı
 • Michaël van de Poppe, MN Trading’in CEO’su ve Kurucusu
 • Akshay Chopra, Lider Yardımcısı, Visa CEMEA İnovasyon ve Tasarım Başkanı
 • Vladimir Nikolenko, Accenture CBDC ve Dijital Varlıklar Yönetici Yardımcısı
 • Amnah Ajmal, Genel Müdür Yardımcısı, Pazar Geliştirme, EEMEA, Mastercard
 • Sam Blatteis, MENA Catalysts’in CEO’su
 • Phillip Liu, Tencent Cloud International’ın MENA Bölgesi Genel Müdürü
 • Dr. Salim Al-Shuaili, Umman Ulaştırma, Bağlantı ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı Kıdemli Yöneticisi
 • Adrian Zduńczyk, Birb Nest’in Kurucusu
 • George Gvazava, Bank of Georgia Kripto Para Sorumlusu

Seçkin bir Forbes kişiliği, Kıdemli Üretimci ve Sunucu Ramia Farrage, beklenen bu tepenin iki günlük mühleti boyunca Sunucu olarak misyon yapacak.

Zirve, çığır açan mevzular hakkında ilgi cazip ve kapsamlı konuşmalar sunyor: Yatırım ve Ticaret Stratejileri: Geleceğin Görüntüsü; Merkezi Olmayan Finans (DeFi): Yeni Sonlar; Web2’den Web3’e Geçiş: Bir Yol Haritası; Kripto Para Kullanımına Ait Düzenleyici Çerçeveler; Blockchain’de Problemsiz Ödeme Uygulamaları; Yapay Zeka ve Web3’ün Kesişimi: Uyumlu Bir Yakınsama ve başkaları.

Etkinlik, yönetici seviyesindeki bireyler, risk sermayedarları, blockchain girişimcileri, 100’den fazla global medya kuruluşu, kurumsal ve özel yatırımcılar, etkileyiciler ve daha birçokları dahil olmak üzere çok çeşitli bölümden bireyler için eşsiz bir pozisyona sahip. Blockchain Economy Dubai Summit 2023’ün Happy Bird biletleri tükenmek üzere ve yakında sadece Lazy Bird biletleri satışa sunulacak. Çığır açan yeniliklere derinlemesine dalmayı hedefleyen, dünyanın dört bir yanından global karar vericilerle ağ kurmaya istekli yahut Dubai’nin web3 pazarını keşfetmeye ilgi duyan şahıslar için artık harekete geçme vakti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Blockchain Economy Dubai Summit 2023: Yalnızca İki Hafta Kaldı ve Beklenti Yüksek 1

Katılımcılar için İnanılmaz Avantajlar

Resmi Havayolu ortağı olan Emirates Havayolları, Blockchain İktisat Dubai Tepesi’nin dünya çapındaki iştirakçilerine özel seyahat indirimleri sunuyor. Organizatörler, iştirakçilerin rahatlığını daha da artırmak için Le Meridien Dubai Otel ve Konferans Merkezi’nde özel indirimli oda fiyatları da sunmaktadır.

Etkinlik ayrıntıları için tıklayınız

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap