BlackFort Exchange Network (BXN), Blockchain faaliyetlerini genişletiyor

BlackFort Exchange Network (BXN), Blockchain faaliyetlerini genişletiyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: BlackFort Exchange Network (BXN), Blockchain faaliyetlerini genişletiyor

BlackFort Exchange Network, EVM uyumlu bir Nodüler Blockchain ile Katman 1 Anlatımını Değiştiriyor
Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, Tarih, Zincir Tel

Blok zinciri teknolojisinde çığır açan BlackFort Exchange Network (BXN), nodüler blok zincirinin tanıtımıyla dalda dalgalar yaratıyor. Bu son teknoloji yenilik, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile gibisi görülmemiş sürat, ölçeklenebilirlik ve uyumluluk sunarak merkezi olmayan finans ve akıllı kontrat yürütme ortamını tekrar şekillendiriyor.

BlackFort Exchange Network (BXN), Blockchain teknolojisine yönelik çalışmalarıya öne çıkıyor

BXN’nin nodüler blockchain mimarisi, blockchain teknolojisinde kıymetli bir ilerlemeyi temsil eder. İnançlı bir Kanıtlanmış Yetki İspatı mutabakat düzeneği uygulayarak BXN, şeffaf ve verimli süreç doğrulaması sağlayarak tüm süreçlerin güvenlikten ödün vermeden süratli bir biçimde işlenmesini sağlar. Bu ihtilal niteliğindeki yaklaşım, BXN’nin en yüksek seviyede ademi merkeziyetçiliği korurken yıldırım suratında onaylar elde etmesine imkan tanır.

BXN’nin nodüler blok zinciri, ölçeklenebilir blok zinciri tahlillerine yönelik artan talebi karşılamak üzere tasarlanmış kapsamlı araştırma ve geliştirmenin eseridir. Saniyede büyük hacimli süreçleri (TPS) sürece yeteneği ile BXN, işletmelere ve kullanıcılara blockchain teknolojisinin tüm potansiyelini ortaya çıkarma gücü verir. BXN, eşsiz sürat ve ölçeklenebilirlik sunarak, daha evvel sonlu süreç kapasitesiyle kısıtlanan çok çeşitli uygulamalara ve kullanım durumlarına imkan tanıyarak, blok zinciri benimsenmesini yeni tepelere taşıyor.

BXN’nin nodüler blok zincirinin Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumluluğu, geliştiricilerin mevcut akıllı kontratlarını ve merkezi olmayan uygulamalarını (dApp’ler) BXN ekosistemine zahmetsizce geçirmelerine imkan tanır. Bu birlikte çalışabilirlik, Ethereum ağının sağlamlığını BXN’nin gelişmiş suratı ve ölçeklenebilirliği ile birleştirerek güçlü olasılıkların kilidini açar. BXN’nin EVM uyumluluğunun avantajları, mevcut Ethereum araçları ve altyapısından yararlanma, geliştiriciler için geliştirme mühletini ve maliyetlerini azaltırken kullanıcılara tanıdık ve sıkıntısız bir tecrübe sunma marifetinde yatmaktadır.

BXN, inovasyonu ve pazarın benimsenmesini yönlendirme taahhüdünü somutlaştıran muvaffakiyetlerini paylaşmaktan gurur duyar. 75.000’den fazla düğümün satışı, BXN’nin eşsiz performansının ve güvenilirliğinin giderek daha fazla tanınması manasına geliyor. 24.000’den fazla etkin cüzdan adresi ve günlük süreçlerde 4.500’ü aşan dengeli artış ile BXN topluluğu süratle genişliyor.

BXN’nin kullanıcı merkezli bir tecrübe sağlamaya olan bağlılığı, kullanıcıların dijital varlıkları için gelişmiş güvenlik ve denetim sunan, nezaret dışı istemci tarafı kripto cüzdanı BlackFort Wallet 1.0’ın başarılı bir biçimde piyasaya sürülmesiyle örneklenmiştir.
Blackfort Network, eşsiz yaklaşımıyla 1. Katman anlatısını en üst seviyeye taşıyor:

“Vizyoner topluluğumuzla birlikte, dünyayı birbirine bağlayan ve bizi daha parlak bir geleceğe götüren köprüler kurmayı hedefliyoruz.” Blackfort Network’ün Kurucusu ve CEO’su Stefan Huber’e nazaran. “Blackfort Network’ün ahlak anlayışı, coğrafik sınırlamaları aşan ve hayatları zenginleştiren birleşik bir global ağ oluşturmaya odaklanır.”

BXN’nin nodüler blok zincirinin başarısı, ufukta heyecan verici gelişmelerin önünü açıyor. Zincirler ortası uyumluluğu ve çoklu varlık dayanağı ile BlackFort Wallet 2.0’ın yakında piyasaya sürülmesi, ileriye hakikat değerli bir sıçramayı temsil ediyor. BXN’nin 360° kripto-fiat iktisadı vizyonu, farklı blok zincirlerinde problemsiz varlık idaresi ve süreçleri mümkün kılarak gerçeğe dönüşüyor.

BlackFort Exchange Network, blockchain teknolojisinin hudutlarını zorlamaya, yeniliği desteklemeye ve merkezi olmayan finansın geleceğini dönüştürmeye devam ediyor. BlackFort Exchange Network ve çığır açan gelişmeleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki toplumsal ağlarını ziyaret edin.lk Adımlar (https://storage.googleapis.com/skydelis-static/production/pdf/first_steps_bxn_en.pdf)

BlackFort Hakkında:

BlackFort, üst seviye bir blok zinciri için gereken tüm özelliklere sahip yenilikçi bir blok zinciri platformudur. EVM uyumlu, süratli, ölçeklenebilir, inançlı ve verimli, POSA ve yetki veren olmak için kolay erişime sahip bir Katman 1 blok zinciridir. Şeffaflık, BlackFort için değerli bir önceliktir ve bir süreçteki tüm tarafların kendilerini inançta hissetmek için gereksinim duydukları bilgilere sahip olmasını sağlar. Bu özellik kombinasyonu, BlackFort’u blockchain tabanlı bir tahlil oluşturmak isteyen herkes için ülkü bir platform haline getirir.
🔗 Kayıt https://blackfort.network/join/?i=10JVLIX4DZ (Cüzdan İndirme Kayıttan Sonradır)
🌐 Web sitesi (https://blackfort.exchange/)
📄 Teknik İnceleme (https://storage.googleapis.com/skydelis-static/whitepaper.pdf)
💬 Telgraf (https://t.me/BXNOfficialCommunity)
🤖Discord (https://discord.gg/QTufjb4aj7)
🕊️Twitter (https://twitter.com/BlackFortBXN)
📑 Orta (https://link.medium.com/qtdILWvFUvb)
📷 Instagram (https://instagram.com/blackfortbxn?igshid=MzRlODBiNWFlZA==)
🧩LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/blackfort-wallet-exchange/)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap