Bitstamp, küreseldeki hizmetleri için fon toplayacak

Bitstamp, küreseldeki hizmetleri için fon toplayacak

Paylaş
BTC Piyasası: Bitstamp, küreseldeki hizmetleri için fon toplayacak

Kripto para borsalarının eski isimlerinden olan Bitstamp, faaliyetlerini genişletmek emeliyle yeni fon teşebbüsünde bulunacak.

Uzun müddettir faaliyette olan kripto para borsalarından Bitstamp, global genişleme gayeleriyle ilerlediğini bildirerek, yeni bir fon toplayacağını duyurdu. Galaxy Digital’in önerdiği fon toplama hizmetleriyle bu adımı attığını bildiren borsa, firmanın danışmanı Michael Novogratz öncülüğünde harekete koyulduğunu belirtti.

Bitstamp CEO’sundan argümanlara karşılık geldi

Bitstamp, artırılacak sermayeyi 2024’te Avrupa’da türev ticaretini başlatmak ve Asya’daki hizmetlerini genişletmek için kullanmayı planlıyor. Ayrıyeten raporda, Bitstamp’ın Birleşik Krallık’taki hizmetlerini de desteklemek istediği belirtiliyor. İlgili raporda mevzuya dair çeşitli açıklamalar ve bilgiler bulunsa da, kimi kripto toplulukları bu duruma negatif taraftan bakarak, sert yorumlarda bulundu.

Bitstamp’ın global CEO’su Jean-Baptiste Graftieaux, savlara karşılık vererek, şirketin sırf kurumsal kripto müşterilerini yararlı olmak ve hizmetlreri genişletmek için fon toplamaya odaklandığını vurguladı. Bunlara ek olarak, “Bitstamp satılık değil ve etkin olarak şirketi satmayı düşünmüyoruz.” dedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap