Bitso Tron ağı ve Tether için takviye ekledi

Bitso Tron ağı ve Tether için takviye ekledi

Paylaş
BTC Piyasası: Bitso Tron ağı ve Tether için takviye ekledi

Latin Amerika odaklı kripto borsası Bitso, Tron ağı ve USDT süreçleri için takviye ekledi.

Bu adım, müşterilerin Tether süreçleri için Ethereum ağına bağlı olmak zorunda kalmadan Tron ağını kullanabilmelerine imkan sağlıyor. Bu da süreç suratını artırabilir ve süreç maliyetlerini düşürebilir.

Bitso, Tron ağı ve Tether için borsaya dayanak eklediğini açıkladı

Bitso‘nun Tron ağını ekleme ve Tether süreçleri için dayanak atağı, Tron ağındaki süreç suratı ve verimliliği nedeniyle müşterilerine daha düzgün bir tecrübe sunmayı amaçlıyor. Müşteriler, bu dayanak sayesinde daha süratli ve düşük maliyetli USDT süreçleri gerçekleştirebilecekler. Birebir vakitte Bitso, Tron ağını kullanarak müşterilerine ekonomik istikrarsızlık devirlerinde varlıklarını muhafaza fırsatı sunabileceğini belirtiyor.

BTC Piyasası: Bitso Tron ağı ve Tether için takviye ekledi 1

Tether (USDT), stablecoin kategorisinde en büyük arza sahip stablecoin olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda toplam stablecoin arzının büyük bir kısmını elinde bulunduruyor. Bitso’nun bu entegrasyonu, kripto borsalarının ve kullanıcıların farklı blok zincirlerini ve ağları kullanarak süreç yapma esnekliğini artırmak istediğini gösteriyor.

Bitso’dan Andrés Salcedo, Tron ağının sürat ve verimlilik konusundaki avantajlarına dikkat çekerek, USDT süreçlerinin süratli onaylanacağını ve düşük süreç fiyatlarıyla piyasa fırsatlarından daha âlâ yararlanmanın mümkün olacağını belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap