BitMEX ilk airdrop’unu yaptı: 1,5 milyon BMEX dağıtıldı

BitMEX ilk airdrop’unu yaptı: 1,5 milyon BMEX dağıtıldı

Paylaş
BTC Piyasası: BitMEX ilk airdrop’unu yaptı: 1,5 milyon BMEX dağıtıldı

Türev kripto para borsası BitMEX, kullanıcıların borsa üzerinde geçmişte yaptığı işlemlere göre hazırlanan bir dağıtım şeması bulunan kendi token’ının ilk airdrop’unu tamamladı. 1,5 milyon BitMEX token’ı kullanıcılara dağıtıldı.

Ethereum tabanlı olan ve 450 milyonluk arzı bulunan token’lar 5 yıllık bir hakediş sözleşmesinde kilitli tutuluyor. Bu token’lar hem yeni katılan hem de eski kullanıcılara dağıtılıyor ve onların çeşitli kampanyalardan yararlanmasını sağlıyor.

Token’ların yüzde 5’i gelecekteki airdrop’lar, %20’si spot işlemler başladığında likiditenin sağlanması, %20’si BitMEX çalışan teşvikleri, %30’u pazarlama ve bağlantılı ödüller ve %25’i de uzun vadeli rezerv olarak ayrıldı.

Her çeyrekte token yakılacak

Token’ın litepaper’ında ise BMEX’lerin hem borsanın büyümesine hem de yeni kullanıcıların platforma gelmesini sağladığı belirtilirken, kullanım alanlarının artırılması için de her çeyrekte token yakılacağı bilgisi veriliyor. Token sahipleri ayrıca BitMEX Akademi kurslarına ve özel topluluk kanallarına ücretsiz erişim sağlayabilmenin yanısıra, borsanın pasif kazanç ürünü olan BitMEX EARN’de de yüksek getiri oranı elde edebilecekler.

Öte yandan 500 bin ve üzeri BMEX tutanlar için de, spor da dahil olmak üzere özel organizasyonlara VIP davetiye elde etme ve özel ürünlere ulaşma gibi faydalar da mevcut.

BitMEX’in spot işlemlerinin bu yılın ikinci çeyreğinden itibaren başlaması bekleniyor. BMEX token’da stake işlemleri ise yarından itibaren yapılabilecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap