BitGo, Genesis eski yöneticisini işe aldı

BitGo, Genesis eski yöneticisini işe aldı

Paylaş
BTC Piyasası: BitGo, Genesis eski yöneticisini işe aldı

BitGo, kripto ve USD süreçlerini halletmek için kapsamlı bir platform oluşturmayı amaçlayan Go Network’ün başına geçmesi ismine Matthew Ballensweig’i işe aldı.

Matthew Ballensweig, daha evvel Genesis’te Genel Müdür ve Ticaret ve Borç Verme Eş Lideri olarak misyon yapmıştı. BitGo’nun Go Network’üne liderlik etmek üzere firma tarafından işe alınan Ballensweig, kripto para ve dolar üzerinde uzlaşma sağlamak için çeşitli piyasa iştirakçilerine bir platform sağlayacak.

BitgGo, Genesis’in eski yöneticisini takımına kattı

Matthew Ballensweig, BitGo tarafından Go Network’üne liderlik yapması için takıma katıldı. Ballensweig, geçen yılki piyasa erimesinin, klâsik finansın modüllerini ve modüllerini parçalayan kripto ticaret ve borç verme altyapısının zayıflığını gösterdiğini söyledi. Klâsik finansın tersine, kripto ticareti ve borç vermede gerçek vakitli bilgilerin eksikliği nedeniyle piyasa iştirakçileri riski ve sıhhat denetimlerini manaya konusunda zorluklar yaşayabiliyorlardı.

BTC Piyasası: BitGo, Genesis eski yöneticisini işe aldı 1

Ballensweig, yeni vazifesinde BitGo’nun nitelikli koruyucusunda varlıklarını tutarken, çeşitli piyasa iştirakçilerinden oluşan bir duvar-bahçe ekosistemi oluşturmak için çalışacak. Bu ekosistem, piyasadaki kripto borsaları ortasında muahedeye müsaade veren Silvergate’in SEN ağına emsal bir yapıya sahip olacak. Ayrıyeten ağ, borç verenlerin sistemin içinde kalarak karşı taraflara sermaye sağlamalarına da müsaade verecektir.

Bu yeni teşebbüs, BitGo’nun kripto finansal hizmetler alanında daha kapsamlı bir platform oluşturma amacına yönelik değerli bir adımdır ve Matthew Ballensweig’in tecrübesi ve liderliği, bu maksada ulaşmada kıymetli bir rol oynaması beklenmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap