Bitget, Toplumsal Sorumluluk Projesi İçin Fon Taahhüt Etti

Bitget, Toplumsal Sorumluluk Projesi İçin Fon Taahhüt Etti

Paylaş
BTC Piyasası: Bitget, Toplumsal Sorumluluk Projesi İçin Fon Taahhüt Etti

Bitget, Blockchain4Youth kurumsal sorumluluk projesi için 10 milyon dolar taahhüt etti. 

Blockchain4Youth projesinin, Bitget Academy aracılığıyla kursalar vermesi ve Web3 konusunda üniversite derslerine konut sahipliği yapması planlanıyor. Blockchain4Youth bu ay içinde Tayvan, Vietnam ve Tayland’daki üniversitelerde Web3 üzerine düzenlenecek bir dizi ders ile başlayacak. 

Bitget Her Yıl 10 Milyon Dolar Ayıracak

Bitget, 4 Mayıs’ta yaptığı açıklamayla yeni kurumsal toplumsal sorumluluk projesi için beş yıl boyunca 10 milyon dolar ayıracağını duyurdu. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Bitget yetkilisi: “Platform ayrıyeten genç girişimcilerin yenilikçi projelerini desteklemek için başka önde gelen blockchain firmalarıyla iş birliği gerçekleştirecek ve en umut verici olanları belirlemek için U30 (30 yaş altı) hackathon’lara konut sahipliği yapacak” sözlerini kullandı.

Yeni teşebbüsü için eğitimcilerle iştiraklere açık olduğunu söyleyen Bitget, şu anda 100’den fazla ülkede 8 milyon kullanıcıya sahip.

Benzer bir teşebbüs olan Binance Charity, 2023 yılında 30.000’den fazla burs sağlama kelamı verdi. Kuruluş, 2018’deki başlangıcından bu yana 32 Web3 toplumsal projesine 23 milyon dolar taahhüt etti. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap