Bitget beşinci yılını etkinliklerle kutluyor

Bitget beşinci yılını etkinliklerle kutluyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitget beşinci yılını etkinliklerle kutluyor

Kripto türevleri ve Copy Trade (işlem kopyalama) platformu Bitget, 20 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip büyüyen topluluğu için dünya genelinde gerçekleştireceği teşebbüs ve etkinliklerle beşinci yılını kutluyor. Kutlamalar; KCGI yarışları, EmpowerX Tepesi, Smart Awards ve kampanyalar olmak üzere dört ana kümeye ayrılıyor.

Dünyanın önde gelen kripto para platformu Bitget’in beşinci yılına özel gerçekleştireceği etkinlikler, 2,65 milyon USDT’yi aşan ödül havuzuna sahip global süreç yarışı olan 2023 King’s Cup Küresel Invitational (KCGI) ile başlıyor. Dünya genelindeki kullanıcılar; spot, vadeli süreç, demo süreç ve süreç kopyalama kategorilerinde Tesla Cybersquad üzere mükafatları kazanmak için yarışacak.

Bitget EmpowerX Zirvesi’nde saygın konuşmacılar bölüm tahlili yapacak

Eylül’de başlayacak Singapur’daki birinci Bitget EmpowerX Tepesi, 50’den fazla fikir önderini ve 1.000’den fazla iştirakçiyi bir ortaya getirerek kripto ve Web3’ün finansı ile global ekonomiyi konuşacak. Dragonfly’dan Haseeb Qureshi ve Sandbox’tan Sebastien Borget üzere saygın konuşmacılar, blockchain ve kriptonun geleceği hakkında görüşlerini paylaşacak. Ayrıyeten dinleyiciler, yaklaşan trendler ile ilgili piyasa içgörüleri kazanacak.

Bir öteki aktiflik Bitget Smart Awards ise Smart Money Awards ve Hero Trader Awards olmak üzere iki kısımdan oluşuyor. Blokchain analitiği tahlillerinde tanınmış bir isim olan 0xScope’un uzmanlığıyla desteklenen Smart Awards, on-chain bilgilerin titiz tahlili yoluyla örnek yatırım faaliyetlerine odaklanıyor. Smart Money Awards; Memecoin Master, Airdrop Hunter 2023 ve NFT Guru 2023 üzere kategorileri kapsarken, Hero Trader Awards ise Wealth Hunter 2023 ve Trader of The People 2023’ü ödüllendirecek. Bu mükafatlar kripto tutkunlarını, piyasa trendlerini makul izlemek için sezgi, stratejiler, içgörüler ve araçlarla güçlendirecek. Böylelikle Bitget, “Daha akıllı süreç yapma” mottosunu temsil eden kullanıcıları ve yatırımcıları ödüllendirmeyi, blockchain ve kripto ticareti ileri taşıyanları tanımayı amaçlıyor.

“Topluluğumuzla birlikte ticaret tecrübesini geliştirmeyi ve büyütmeyi dört gözle bekliyoruz”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Bitget Yöneticisi Gracy Chen, “Sorunsuz ve sağlam ticaret tecrübeleriyle dünya genelindeki kripto tutkunlarını birleştirmenin beşinci yılını coşkuyla kutlamanın heyecanını yaşıyoruz. Beşinci yıl dönümü kutlamalarımız, kullanıcılara içgörüler kazandırma, onlara büyüleyici etkinlikler ve sınırsız heyecan sunma taahhüdümüzü vurguluyor. Gelecek yıllar boyunca topluluğumuzla birlikte ticaret tecrübesini geliştirmeyi ve büyütmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Bitget, etkinlikler sona ermeden evvel iştirakçilerin 50 bin USDT ödül havuzundan hisse kazanmak ve Bitget Milestone Cards’lar toplamak için misyonlara katılacağı ve birebir vakitte platformun beş yıllık seyahatindeki dönüm noktalarına değinecek Collect2Earn kampanyasını tanıtacak. Bu kampanya, Bitget’in büyüme eğrisine ve kullanıcı tabanına olan kararlı taahhüdüne tanıklık niteliği taşıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap