Bitfinex CTO’su: Soğuk cüzdanlarımıza çok sayıda BTC ve ETH girişi oldu

Bitfinex CTO’su: Soğuk cüzdanlarımıza çok sayıda BTC ve ETH girişi oldu

Paylaş
Uzman Coin: Bitfinex CTO’su: Soğuk cüzdanlarımıza çok sayıda BTC ve ETH girişi oldu

Kripto para borsası Bitfinex’in teknoloji direktörü olan Paolo Ardoino, son saatlerde borsanın soğuk cüzdanlarına çok sayıda Bitcoin ve Ether yatırıldığını açıkladı. Rakam da veren Ardoino, miktarın 12 binin üzerinde BTC ve yaklaşık 200 bin ETH olduğunu belirtti. Mevcut fiyatlarla 12 bin BTC, 406 milyon dolar ve 200 bin ETH ise 370 milyon dolar ediyor.

Ardoino, kredili işlemlerde BTC, ETH vb. varlıkların teminat olarak kullanıldığına vurgu yaptı ve bundan dolayı yatırılan varlıkların satmak üzere yatırılmamış olabileceğini ifade etti. Bitfinex CTO’su, bir başka tweet’inde ise ETH’de long (uzun) pozisyonların arttığını belirtti.

Tüm borsalara hem ETH hem de BTC girişleri, geçen senin Mart ayındaki çöküş sırasında görülen kadar olmasa da son günlerde önemli ölçüde arttı. Glassnode verilerine göre, 19 Mayıs’ta tüm borsalara yatırılan ETH miktarı, 1 milyon 250 bine yaklaşmıştı. Bu miktar, bir gün öncesinde 330 bindi. Aynı gün BTC girişleri de 165 bin BTC’yi geçmişti. Bir gün öncesinde yatırılan BTC adedi 53 bin civarındaydı.

Geçen ay 65 bin doları gören Bitcoin, yüzde 50’den fazla düşüşle TSİ 19.20 itibari ile 32 bin dolar seviyesinde.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap