Bitcoin’in Her Adımını Bilen Efsane: Bu Tasa Verici!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Efsane: Bu Tasa Verici!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin’in Her Adımını Bilen Efsane: Bu Tasa Verici!

İsabetli Bitcoin varsayımlarıyla bilinen kıdemli analist Peter Brandt, Coinbase hakkında telaş verici bir görünüm paylaştı.

Bitcoin ustası, Coinbase’in pay senedi COIN için tasa verici bir eğilim belirledi

Ünlü trader Peter Brandt, Coinbase’in pay senedi COIN’in grafiğinde kıymetli bir formasyon oluşturduğunu bildirdi. Analist, bu formasyonun tehlikeli olduğunu söylüyor. Brandt’ın açıklamaları, Coinbase hakkında bir ölçü tasa ve tedirginliğe yol açtı.

Brandt’a nazaran, bu formasyon, piyasanın düşüş eğiliminde olduğunu ve değerli bir düzeltme hareketinin olabileceğini gösteriyor. Kıdemli analist ayrıyeten, kripto para piyasasında da büyük bir düşüş yaşanabileceği konusunda uyarıyor.

Kripto para piyasasında geniş bir takipçi kitlesi olan Peter Brandt, geçmişte birçok yanlışsız varsayımda bulunmuş bir isimdir. Bu nedenle, açıklamaları piyasadaki iştirakçiler ortasında ciddiye alınmaktadır.

COIN hakkındaki tahlilleri, gerisindeki borsa olan Coinbase’in 6 Haziran’da SEC davasıyla müsabakasından haftalar sonra geldi. Brandt, COIN grafiğindeki baş ve omuz formasyonuna dikkat çekiyor. Bu teknik modelin ekseriyetle düşüş ile sonuçlandığını belirtiyor.

Coinbase, en son dosyalamada SEC’e şiddetle karşı çıktı

Geçen hafta Coinbase, SEC’in Haziran ayında başlattığı çok hareketlerini eleştirdi. Coinbase, platformunda listelenen kripto paraların SEC’in yetki alanı dışında olduğunu argüman ediyor. Borsa, bu karşı hamleyi 28 Haziran’da ABD New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesi’nde verdiği cevapla başlattı. Bu adım, Coinbase’in bu ayın başlarında aleyhine açılan SEC davasına verdiği en sert cevaptı.

SEC daha evvel Coinbase’in cüzdanı yahut ticaret platformları aracılığıyla satılan bir düzine kripto para ünitesinin kayıtsız menkul değerler olduğunu sav etmişti. Düzenleyici kurum, Coinbase’den evvel Binance’e dava açtığında benzeri suçlamalarda bulundu.

Coinbase’in son karşılığı, evvelki argümanlarını ek detaylarla pekiştiriyor. Coinbase, borsanın ikincil piyasa platformundaki kripto paralarının, bir destekçinin kontrata bağlı bir varlık sattığı rastgele bir düzenlemenin kesimi olmadığını tez ediyor. Token ihraç edenlerin yatırımcılara karşı rastgele bir yükümlülüğü yoktur. Hülasa Coinbase, savlarını desteklemek için Yüksek Mahkemenin Howey davasını örnek olarak göstererek SEC’i eleştirdi. Btcpiyasasi.com olarak Coinbase’in SEC davasına yönelik dilekçesinin detaylarına bu yazıda yer verdik.

Bittrex’de Coinbase’in yolunu takip etti

ABD’de sert yaptırımlarla karşılayan bir başka borsa Bittrex’de SEC tarafından aleyhine açılan davayı reddetmek için harekete geçti. Bittrex avukatları, SEC’in yetersiz kurallarına işaret ediyor. Bununla birlikte, ABD’li düzenleyicinin dava öncesinde kendilerine gerekli bildirimlerde bulunmadığını argüman ettiler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap