Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” Düzeyli Kestirim

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” Düzeyli Kestirim

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” Düzeyli Kestirim

Bitcoin boğaları 46 bin dolara göz dikerken, perde arkasında Terra BTC satın almaya devam ediyor. Lider kripto para, 25 Mart’ta, 44,587.89 dolara temas ederek 45.330 dolar civarındaki aylık en yüksek seviye ile farkını 1.000 dolara indirdi. İsabetli Bitcoin tahminleriyle bilinen Peter Brandt, Bitcoin çok aylı kayıplarını telafi etse de bir duraklama döneminde olduğunu düşünüyor.

Peter Brandt, Bitcoin analizlerini güncelledi

Aylarca geniş bir aralıkta dalgalanmasına rağmen, Bitcoin’in 2018’deki büyük çöküşünü doğru bir şekilde öngördüğü bilinen deneyimli bir analist, BTC’nin gerçekten “tarihi bir boğa piyasasında” olduğunu düşünüyor. Peter Brandt, StockCharts ile yaptığı yakın tarihli bir röportajda, Bitcoin’in, Covid-19 salgını tarafından tetiklenen Mart 2020’deki erimeden bu yana 17 kat artmasının ardından durakladığını iddia ediyor:

Bitcoin’in geniş bir aralıkta işlem gördüğünün farkındasınız. Tarihsel olarak güçlü bir boğa piyasasının ortasında. 47 yıldır ticaret yapıyorum ve Bitcoin’in boğa piyasası gibi bir şey görmedim. Ancak burada bir işlem aralığında olmayı hak ettiğimizi biliyorsunuz çünkü piyasa Mart 2020’nin düşüğünden Nisan 2021’in yükseğine 17 kat yükseldi. Sonuç olarak bir mola veriyoruz.

BTC Piyasası: Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” Düzeyli Kestirim 1

Kıdemli analiste göre, Bitcoin ticaret aralığından “bir süre” çıkacak ve agresif bir şekilde toparlanacak. Ayrıca bir duraklama dönemi mevcut fiyat hareketleriyle onaylanıyor:

Bu ticaret aralığından çıkacağımızı ve bir süre sonra Bitcoin’de başka bir büyük artış yaşayacağımızı umuyorum. Ancak şu an için çamura saplanmış durumdayız.

“BTC fiyatı 28.000 dolara gerileyebilir”

Aşağı yönde, deneyimli analist, BTC’nin 28.000 doların altına düşebileceğine ve bunun tam bir teslimiyete yol açabileceğine inanıyor. Brandt, şunlarla devam ediyor:

28.000 dolara gerileyebilir ve bu işlem aralığının alt ucunu gerçekten araştırabiliriz, hatta herhangi bir panik satışı olup olmadığını görmek için altına bakabiliriz.

BTC Piyasası: Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” Düzeyli Kestirim 2

Ancak, Brandt, uzun vadede Bitcoin’in yükselmeye devam edeceğini ekliyor:

Bir yıldır buradayız ve o zaman için geniş bir ticaret aralığındayız. Bitcoin (BTC) bir yıldan fazla bir süredir değer kazanmadı. Ancak, uzun vadeli eğilimin yukarı yönlü olduğuna inanıyorum. Trend yatırımcıların tarafında.

Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, bu haftadaki kapanış analist Rekt Capital’e göre oldukça kritik.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap