Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Artık Bunu Yapın!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Artık Bunu Yapın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Artık Bunu Yapın!

Kıdemli trader Peter Brandt, Bitcoin yatırımcılarının kalabalığa karşı hareket etmesi gerektiğine inanıyor. Peter Brandt, son tweetinde Bitcoin satın alma zamanının geldiğini öne sürdü. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Peter Brandt: Bitcoin satın alma zamanı geldi!

Brandt, son analizinde piyasa duyarlılığının fazla düşüş eğiliminde olduğunu belirtti. Bu yüzden analist, lider kripto para biriminin muhtemelen daha da yükseleceğine inanıyor. Piyasa korku içindeyken varlık satın almak, karşıt yatırımın en popüler ilkelerinden biridir. Ayrıca analist, haftalık grafikte Bitcoin’in azalan bir kanal oluşturduğunu gösteren bir fiyat grafiği paylaştı. 

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Artık Bunu Yapın! 1

Bu tür modellerin kısa vadede düşüş eğilimine işaret ettiği düşünülse de boğalar üst trend çizgisine girerse lider kripto para birimi muhtemelen daha fazla yükseliş görecek. Brandt tweetinde, Bitcoin’in lazer göz eklemek için resimlerini düzenlemesinin pazarın zirvesinin geldiğinin açıklayıcı bir işareti olduğunu yineledi. Lider kripto para birimi Kasım ayında 69.000 dolara ulaştı ve o zamandan beri %50’den fazla değer kaybetti.

BTC fiyatı, bir kez daha 37.000 doların altına düştü

38.000 dolarlık destek seviyesinin üzerinde birkaç başarısız girişimden sonra, Bitcoin bir kez daha 37.000 doların altına düştü. Yakın tarihli bir tweet’te, popüler kripto para birimi analisti Scott Melker, 39.600 dolar seviyesinin üzerinde haftalık bir kapanış olana kadar Bitcoin’de yükselişe geçmeyeceğini iddia ediyor. Lider kripto para biriminin aylardır haftalık grafiğinde art arda iki yükseliş mumu olmadığını da vurguladı. Bitcoin ayrıca Haziran 2021’den bu yana gerçekleşmemiş olan art arda üçüncü ay kayıplarını kaydetme yolunda.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap