Bitcoin’in altın kapıları kırmızıya büründü: Düşüş derinleşti

Bitcoin’in altın kapıları kırmızıya büründü: Düşüş derinleşti

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’in altın kapıları kırmızıya büründü: Düşüş derinleşti

Bitcoin’in aylardır gidip geldiği range kırıldı ve bununla bir arada birebir vakitte günlük kumo takviyesi kırıldı. Bu kumo dayanağı Mart ve Haziran’da tekrar kırılmıştı lakin chikou kaybedilmediği için bu geçersiz kılınmıştı artık ise hem chikou hem kumo hem yükselen trend hem range kaybedildi ve bununla birlikte büyük bir düşüş geldi.

Öncesi:

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’in altın kapıları kırmızıya büründü: Düşüş derinleşti 1

Sonrası:

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’in altın kapıları kırmızıya büründü: Düşüş derinleşti 2

Geçen hafta Bitcoin hakkında sizi 28.2 düzeyi hakkında uyarmıştım burası kaybedilirse birinci olarak 25.7 düzeyini hedefleyeceğini belirttim ve kırıldıktan saatler sonra zati 25.7 test edildi sonrasında ise reaksiyon aldı. Bitcoin şu an 26.4 seviyelerinde… Bitcoin hakkında fikirlerim gelecekte daha da düşmesi fakat kısa vadede bir  yön/fikir istiyorsak yakın vakitte gelecek haberleri takip etmemiz gerekiyor. Açıkcası Bitcoin bu büyük düşüş sonrasında yatay gitmeye başlamadığı sürece yeni bir konum açmak istemiyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’in altın kapıları kırmızıya büründü: Düşüş derinleşti 3

Yakın vakitte gelecek haberlerden biri ise Bugün sonuçlanacak olan Grayscale davası, bugün saat 18.00’de Grayscale’in SEC’e yaptığı Bitcoin ETF müracaatının kararı açıklanacak. Reddedilme durumunda düşüş sert bir biçimde devam edecektir, ertelenir ise yeniden düşüş devam edecektir fakat onaylanırsa Bitcoin olumlu istikamette hareketlere başlayacaktır dün gelen büyük düşüş sonrası.

Olumsuz bir haber gelmesi durumunda ve 25.7 düzeyinin kaybedilmesi durumunda Bitcoin 20k düzeylerini hedeflemeli, bugün gelecek haber Bitcoin’in geleceğini belirleyecektir. Dediğim üzere haberleri bekliyor olacağım ve Bitcoin yatay grafiğe geçmediği sürece yeni bir plan yapmayacağım.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap