Bitcoin’de (BTC) Büyük Müsabaka

Bitcoin’de (BTC) Büyük Müsabaka

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin’de (BTC) Büyük Müsabaka

Dün itibariyle açıklanan Fed faiz kararı, Bitcoin’deki (BTC) boğa ve ayı gayretini daha da şiddetlendirdi, 29 bin doların üzerinde fiyatlayan BTC’de son durum ne?

Fed faiz kararının açıklanmasından sonra volatil hareketler sergileyen BTC, 29.000 doların üzerine atmayı başardı. Kısa vakit diliminde kritik bir dirence gelen BTC, 29.180 doların üzerinde kalıcık sağlarsa, 30.000 doları hedefleyebilir. Fed faiz kararının açıklanmasıyla birlikte savaş veren yatırımcılar, fiyatın istikameti konusunda belirleyici etkenlerden biri olacak.

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi

Haberin yazımı itibariyle 29.170 dolardan alıcı bulan BTC, 27.700 dolardan hacimli yükselişini sürdürüyor durumda. Alıcıların üstünlük kurduğu BTC’de birinci değerli dayanak noktası 27.200 dolar düzeyidir. 27.200 takviyesinin kırıldığı şartta ise, 25.200 dolar düzeyine kadar düşüşler derinleşebilir. Mayıs ayına pek de tesirli başlamayan BTC, son saatlerde gösterdiği yükselişler ile bu durumu toparlamış görünüyor.

BTC Piyasası: Bitcoin’de (BTC) Büyük Müsabaka 1

Haftalık ve aylık açılış fiyatının hududunda dolaşan BTC’nin, 29.180 dolar direncini net olarak kırması durumunda 30.000 dolar seyahatine başlayabilir. 30.000 dolara gelindiği durumda ise, alıcılar ve satıcılar ortasındaki çarpışmanın kazananı belirleyici olacak. Bu çabayı kazanan taraf, BTC’nin tarafında önemli bir avantaj elde edecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap